Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Ha van problémám az életben és ezt elmondom akkor jönnek olyanokkal "Jajj ne sajnáltasd már magadat. Nem érdekel. De idegesítő vagy." stb. Miért ilyenek?
2018. okt. 24. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ne ide gyere már sajnáltatni magad 😝😀
2018. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. Ha én is kiírom valahova hogy nincsenek olyan depisek mint én csak csajba, csak ilyen plázaribik akkor én is megkapom ezeket :D
2018. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De legalább kiderült,hogy erre a kérdésedre negatìv a válasz 😀


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2018. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alapjáraton az emberek így vannak beprogramozva.
2018. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Válogasd meg, hogy kinek mondod el a problémáid, mert nem mindenki tudja megfelelően kezelni, ha megosztod vele a gondjaidat. Aki elég érett, azzal komolyan meg tudod beszélni, és talán segíteni is tud. De már az is segítség lehet, ha elmondod valakinek.


Persze nem kell mindig csak panaszkodni, lelki szemetesnek használni valakit. Oszd meg a jót is, ne csak a rosszat, és akkor nem csak a rossz dolgokat fogják a személyedhez társítani.

2018. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aztán vannak olyan emberek is, akik azért állítják, hogy kék az ég mert valóban az.

Gondold át a problémáid kiírásának a célját. Hogy valóban megválaszolandó kérdést teszel-e fel, vagy csak figyelmet és együttérzést kérsz. Ez a kérdés is csak egy üres panaszkodás, a "miért" csak retorikai funkciót lát el ebben a formában. Tegyél fel valódi kérdéseket, akkor kaphatsz valódi válaszokat.

2018. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert sokan önzőek, nincsenek felkészülve az empátiára, el vannak folalva a saját életükkel, a társadalom-politika nyomására gondolkodnak ők is így...
2018. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!