Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindég lehet változtatni? Az...

Mindég lehet változtatni? Az élettől nem csak rosszat lehet kapni?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, tudom, hogy fiatal vagyok de már nem igazán hiszek abban, hogy lesz nekem jobb.

Az élet elvett tőlem mindent és mindenkit akit szerettem.

Éltem az vízen és kenyéren, aludtam az utcán.

15 éves koromban anyámnak és a párjának nem kellettem mert nem kaptak rám anyagi támogatást.

Így elvittek egy házukhoz amiről nem tudtam, hogy van.

Otthagytak, hogy találjam fel magam. Ekkor volt az hogy kenyéren és vízen éltem még nem találtam munkát.

180€ dolgoztam 12.órát, ezzel nincs is baj mert szerettem csinálni.

Ekkor nem voltak barátaim, de mikor egy kicsit jobb lett a helyzetem elmentem focizgatni és szereztem barátokat és szép lassan építettem az életemet.

Végre kezdtem boldog lenni, lett barátnőm.

De ugye semmi sem tart örökké.

De anyámék közbe szóltak és vége is lett.

Így újra elvesztettem mindenkit.

Na de ennyi elég is a múltamról.


A lényeg az hogy ittvagyok 18 évessen, se munkám se álmaim, céljaim semmi sem motivál. Bárátaim azok vannak csak messze laknak tőlem így olyan mintha nem lennének meg nem is beszélünk.

2 hónapja lett vége az 1 éves kapcsolatomnak ami megviselt.

Elhagyott egy másik srácért, de azt a srácot meg nem érdekli,hogy szereti.

Lányoknak nem számít a hűség?

Igazából már én se tudom, hogy min kellene változtatnom.

Nem vágyom a gazdagságra se a menő autóra. Ezek nem vonzanak.

Soha nem drogoztam, bulizni is csak párszor voltam az életemben. Nem vonz a bulizás, na meg az okádásig ivás.

Nem tudom, hogy mi rosszat csinálok, hogy mindég csak rajtam csattan az ostor.

Emberekkel is jól kijövök de egy idegen városba élek ahol nem beszélik a magyart így nehéz beilleszkedni.

Velem van a baj?

Egy olyan érzésem van,hogy az élet unatkozik és így velem játszik.

Hálás vagyok azért amin van, de ez nem motivál.


2018. okt. 25. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát dúd, úgy látszik a cumiroller nekünk még nem fog megállni. Az az egy személy aki változtatna rajtunk az túlságosan sok bújócskát játszott gyerekkorába is :)
2018. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az talán segítene, ha nem külföldön élnél. Én 10 év után jövök haza hamarosan, és nagyon idegen már az egész külföldi lét.


Próbálj meg Magyarországra költözni, ez célnak sem rossz. Ha akarsz, fogsz találni munkát és boldogulni fogsz. Nem lesz egy leányálom, de nekem pl. nem tudnak eleget fizetni, hogy még egy évet külföldön töltsek. Pedig nem keresek rosszul.

2018. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Utolsó voltam, még annyit, hogy én sem kellettem apámnak, ritka egy kötsög módon bánt velem, mindig éreztette, hogy értéktelen vagyok a számára, szóval átérzem a helyzeted, kitartás!
2018. okt. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1/ Na igen, nagyon elbújt :D


2/ Köszönöm a tanácsot, de ez lehetetlen a jelenlegi életemben, hogy költözzek.

Meg most egyre jobban rosszabb helyzetem mert anyám folyton mondja, hogy költözzek el.

Felfogtam elsőre is.

Ha menni kell akkor megyek.

2018. okt. 25. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!