Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért mert jó testi adottságok...

Azért mert jó testi adottságokkal rendelkezik egy nő, feltétlenül vissza kell élnie vele, mert az úgy kényelmes?

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 15:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
36%

Ehm. Nem? :D

Tudom tudom. Ettől függetlenül nagyon sok jó testű nőnek kinn van mindene, és sírnak a bunkó pasik miatt, aztán jön a feminizmus tema köre és paff, kész is van a probléma. xD

2018. okt. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Ne tegyél fel idióta kérdéseket anonim oldalon, mert így is tudod magadról, hogy hülye vagy, nem akarod a válaszolóktól is hallani, higyj nekem
2018. okt. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
A jó testi adottságokkal rendelkező nő az másképpen a bombanő?
2018. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
24%
A kérdező nem idióta csak ezt latja a szűk távcsövén keresztül. :D Tehat igen, sok nő azért pakolja ki az árut mert fenomenálisan erzi magat a hu de jo testében. Tudom mert no vagyok. Ha valami uberkiraly cuccot kapok magamra es kifestem az arcom akkor ha azt mondom magamra a tükörben hogy aszta de jó csaj, akkor nyilván ne essek pofara ha masok is megfognak nezni. Aztan meg ha a pasik megnezik a melleket (nekem nincs mit kirakni nem az enyemet xD) akkor jön a rinyálás, hogy ok targynak vannak kezelve. Csak nem ertem miert, mikor en nő vagyok, de ha szép a csaj arca, plusz ki van rakva a melle, nekemis megakad rajta a szemem. És nem, ha kitette, nem fogom magam visza fogni. Nem erdekel mekkora bunkóság. Legkozelebb nem olyan rovid nadragot vesz fel amiből kinn van a fenék része. Ugy konkrétan majdnem az egész. :D
2018. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Már megint te vagy?
2018. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

2/4: Az a baj, hogy mivel te valóban buta vagy, ezért ha valami nem tetszik, akkor másokat látod annak. Pont az a gond, te megint az én kérdésem alá írogatsz, mert önálló nincsen. Illetve mind a ketten tudjuk, hogy ezt a problémát nem tudod feloldani. Illetve ennek az ellenszelét sem tudod legyőzni. Akkor viszont nem értem mit erőlködsz?

A többiek vágják magát kérdést, csak nem feltétlenül magát a téma lényegét... Van olyan aki viszont kezdi kapizsgálni miről van szó..

A legnagyobb baj az, hogy a jó nő úgy cselekszik , ahogy számára a legjobb, de sohasem mások érdekeit nézi. Ezen a belül az számít emberellenesnek, hogy ezt a testéből teszi és nem a megkeresett jövedelméből!

2018. okt. 25. 15:49
 7/32 anonim ***** válasza:

😅😅😅😅😅😅😅😅

Minden héten ki fogsz írni egy kérdést a jó nőkről?

2018. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Azért mert valaki túlságosan szépen fogalmaz, annak megvan az oka! Nem az a legnagyobb probléma, ha például valakinek nagy melle van, feltétlenül kiteszi nyáron , hogy mások lássák! Ha már erre értettétek, akkor már inkább az, ha hogy ezt a valamit frusztrációbol teszi, de odaadni azt majd csak a gazdagoknak fogja.

DE NEM ERRRŐL VAN SZÓ. Az a gond, hogy a pénzes emberek körül szaglásznak a a nők. Akik jól néznek ki, mivel a rondák ezt nem igazán tehetik meg. Nem azzal foglalkozik a bunkaja, hogy mosson, takarítson, ingyen lefeküdjön saját érzéséből, hanem az érdekekeket tartja szem elött a teste segítségével.

2018. okt. 25. 16:02
 9/32 anonim ***** válasza:
56%

Még egyszer:

Vannak kapzsi nő, és vannak normális nők.

Vannak öntelt férfiak és vannak normális férfiak.

A világ nem fekete és fehér.

2018. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Nem, de ha visszaél vele, mert neki úgy kényelmes, neked meg az már annyira nem, miért rugózol rajta.

Revansot szeretnél? :D

2018. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!