Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért mert jó testi adottságok...

Azért mert jó testi adottságokkal rendelkezik egy nő, feltétlenül vissza kell élnie vele, mert az úgy kényelmes?

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 15:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Én nagyon sajnálom az ilyen nőket,milyen szörnyü lehet nekik hogy minden pasi csak megakarja dugni őket.Ez szörnyü.


Ha jó testi adottságokal rendelkezik akkor bármit megtehet a férfiakkal.

2018. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert átlag alatti agyi képességekkel rendelkezik egy férfi, feltétlenül ki kell írnia egy értelmetlen kérdést gyakorira?
2018. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Kérdező, 2-es vagyok. Volt egy osztálytársam aki kicsit molett volt, arcra àtlagos de semmiképp sem egy főnyeremény alkatilag. Azt képzelte magáról hogy ő az istencsászárkirálynő mert ilyen volt a személyisége. Nyílt titok volt, hogy csalja a barátját egy házas, gazdag pasival és aztán villogott nekünk a drága ékszereivel.

Ő akkor mi? Jó nő? Kényelmes nő? Jó kényelmes nő?

Nem. Őt hívják, kérdező, gerinctelen nőnek.

És ahhoz nem kell se jó alak, se szép arc, hogy valaki gerinctelen legyen.

Vajna Tímea szép szerinted? Szerintem nagyon nem, csak ő is úgy elhitte magáról a dolgokat plusz gerinctelen.

Tehát ismétlem a kérdésed értelmetlen. Vannak nők és férfiak akik visszaélnek a szépségükkel, erejükkel (gyengébbekkel szemben pl) tudásukkal, pozíciójukkal (lásd: a főnök aki előléptet ha lefekszel vele)

Nem arról szól a világ, hogy aki szép az egy f*asz és biztos a pénzre hajt. Ha te ezt így látod, akkor nyisd ki a szemed, vedd le a szemellenzőt, járkálj egy kicsit így a világban és nőlj fel.

2018. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Ismét eljött a nap. A bombanős idióta leküldte anyucit a boltba sörért a bulihoz. Amikor a muter visszaért, a kérdező szépen megköszönte a stefiket és elvonult a szobájába partizni. Benyomta a gépet, rákeresett ÉNB Alexa képeire, és elkezdte markolgatni a gilisztát. Közben egymás után csúsztak le a sörök. Emberünk viszont ismét nem járt sikerrel a kéjrúd életre keltésével, ezért kifakadt magából "ennek a ri_ancnak még a képei is csak a gazdagoknak adják oda magukat". Az impotencia okozta hírtelen érzelmi fröccsöt kihasználva újra háborút hírdetett a szép nő ellen, ezzel megszületett a gyakori kérdéseken egy újabb szép nős kérdés.
2018. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Átlagba minden nő ezt teszi Magyarul kr#va mind.
2018. okt. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

13: ne akarjál a tisztelet a kivételre apellálni!

nem véletlenül működik a prostitúció, nem véletlenül van ennyi férfi egyedül. Szerinted senki nem nőtt még fel?

Ne áltasd magad, a szép nő romlott és válogat, ezért vannak a problémák.

2018. okt. 25. 17:24
 17/32 anonim ***** válasza:
Így van kérdező. Mindenki csak akar valakit maga mellé még tizenévesen is (én is az vagyok) csak divatbol vagy hogy csak ugy legyen valaki... De tesznek rá hogy ki kit szeret...
2018. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
De ehhez semmi közöd sincs.
2018. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

"a szép nő romlott és válogat, ezért vannak a problémák."

Keress fel egy pszichiátert, Kérdező!


Egyébként neked nem ezért nincs nőd, hanem azért mert rendesen bolond vagy.

Látszik az írásaidból.

2018. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Most lehet sározni alaptalanul, de te írásod mivel jobb?

Ha nekem orvos kell, akkor neked aka..tófa.

Ezen gondolkodj el.

A pénz hiánya miatt nincs olyan nőm. csak aki olyan mint én, az szókimondó, mivel fáj az igazság támadnak visszafele, ahogy te is éppen. De aki nem oylan mint én, azt csak simán pattintják le, de a lényeg nem változik. A nő pont olyan amilyennek leírom. Velem nincs könnyű dolga, én nem adom meg neki azt az örömet!

Sokan vagytok, meg kell tudnotok, hogy empátiából nem bántanak benneteket sokan, pedig megérdemelnek, hiszen férfiak milliói vannak egyedül az igényetek, meg a beteg felfogásotok miatt.

2018. okt. 26. 20:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!