Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért mert jó testi adottságok...

Azért mert jó testi adottságokkal rendelkezik egy nő, feltétlenül vissza kell élnie vele, mert az úgy kényelmes?

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 15:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Vajon te miért nem jössz össze egy csúnyácskább nővel?
2018. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Lehet hogy összejönnék, de meg is tenném ha megbüntetné az élet azokat, akik miatt akár 1 szex nélküli éjszakám volt. Csak azért mert nem tetszettem az ajjadéknak.
2018. okt. 26. 20:14
 23/32 anonim ***** válasza:
Szerintem a roma, csúnya pénz és jövőkép nélküli nővel tökéletes párost alkotnál. Együtt döglödnétek az utálatban.
2018. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
te egy számító, élősködő nő vagy? Aki a terveit másokon keresztül akarja megvalósítani? Húzás lapátolni!
2018. okt. 26. 21:15
 25/32 anonim ***** válasza:

Nem, de szerintem mindenki egyenlően nevetségesnek tartja az itteni hisztizésedet.

Mindenkinek más igényei vannak. Neked is vannak, bár szerintem egy értelmes nő sincs, aki egy ilyen személyiségű emberrel szóba állna.

Amúgy, ha szerinted a pénz hiánya az egyedülállóságodnak, miért nem mész el dolgozni? Ja, hogy másokat szidni egyszerűbb? XD

2018. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"Most lehet sározni alaptalanul, de te írásod mivel jobb?


Ha nekem orvos kell, akkor neked aka..tófa.


Ezen gondolkodj el."


Ne haragudj, de te normális vagy?

Akasztófa meg a pszichiáter egy lapon????

Még jobban megerősítetted a véleményemet: bolond vagy.

Személyiségzavaros, paranoid, indulatkezelési gondjaid vannak, és semmi önreflexiód nincs.

Nem vagy komplett, Kérdező!

2018. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

25#

Dolgozik ő, mint a güzü. Az a baj, hogy az ő kvalitásaival csak gyárakba mehet minimálbérért.

2018. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Az isten áldjon meg kérdező. A prostituált dagadt, lecsúszott barnabőrű asszonyok mérgezik az utcàt és munkahelyről hazajövet minden nap látom őket. De tudod mit? A te kérdésedre reagálni olyan mint megmenteni egy zsidó kisgyereket a leukémiától holokauszt idején. Kur*vàra értelmetlen. Nem tudom miért táplálék neked az interneten ilyen kérdések kiírása. Nincs életed? Nagyon remélem, hogy nem vagy több 13 évnél az agyi kapacitásoddal mert ha igen akkor elba*szottabb a világ mint gondoltam.

(2-es voltam)

2018. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Amúgy remekül megfigyelhető a kérdezőnél, hogy idővel egyre elmeháborodottabb lett. A pályafutása elején, a bombanős kérdéseknél mék kb. egész mondatokban, érvekkel, azokat kifejtve próbált vitázni. Most, két év folyamatos vergődés után, már nincs egy épkézláb mondata és az érvek a "te k_rva" kaliberű beszólásokig terjednek. Én még pár hónapot adok neki aztán teljesen bekattan és felköti magát.
2018. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"buta vagy mint a föld. azért nem érted a dolgokat"

Nem, nem, kedves Kérdező!

A butától én nagyon messze vagyok.

Te nem vagy normális, vagyis, hogy szebben mondjam, annyira rossz a pszichés állapotod, hogy annak van már BNO kódja.

De emellett nem csak arról van szó, hogy beteg vagy, hanem irigy is vagy, gonosz, agresszív és fájdalom, de nagyon ostoba, ez nem betegség, hanem jellemhibam

SENKI, senki nem fog összejönni veled hosszútávon.

Nem azért, mert "a nők ilyenek", hanem mindenki kerüli a gonosz, frusztrált lúzereket, amilyen te is vagy.

Na...jobbulást!

2018. okt. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!