Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magam egyre...

Miért érzem magam egyre rosszabbul?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja úgy érzem, hogy semmi értelme azoknak a dolgoknak, amiket csinálok. Az életemet eddig mondhatjuk, hogy a vidámság jellemezte, és mások is mindig mondták, hogy mindig milyen vidám vagyok. Ha most is ezt mondják, akkor az csak azért van, mert talán azt mutatom kívülre, de legbelül leginkább az üresség jellemez jelenleg. Már egy ideje egyedül érzem magam, mégha a családom itt is van. Keresem a boldogságot, de mindig csak úgynevezett "ideiglenes boldogság" az, amit találok. Elmegyek a haverokkal ide-oda, focizni stb.., megnézek egy jó filmet vagy játszok valami játékkal a gépen, de ez pár óra. Utána megint beköszönt a "sötétség" és nem tudok magammal mit kezdeni. Eddig se tanultam sokat és az se megy mostanában, de azért még jó jegyeket szerzek. A mai nap beköszöntött az őszi szünet és sokáig aludtam. Egész nap kb. semmit nem csináltam. Zenélgettem, megnéztem egy sorozat véget, de újat nem találtam...

Messengeren szoktunk irogatni egy csoportba, de oda se írnak mindig, én meg nem akarok az agyukra menni folyton. A hitem is megingott és nem gyakorlom úgy a vallásomat, ahogy azt ezelőtt tettem. Jól esne, a családon kívüli törődés is, de mint említettem alig ír valaki... Nincs senki akinek udvarolhatnék és aki irántam érdeklődne, vagyis nem vettem eddig észre.😕

Kezdem elveszteni a kedvemet mindenhez.

Köszi ha elolvastad, segíts kérlek.

16/F



2018. okt. 29. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.nekem irhatsz
2018. okt. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs esetleg valami tanács vagy tevékenység, amivel kiléphetek ebből a helyzetből?
2018. okt. 29. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj valami új dologba.

Pl. Nézz animéket.Rengeteget lehet belőlük tanulni.

2018. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez van mostanában.

Én ilyenkor kimegyek futni két kört esténként,vagy sétálok egyet.

Kiűrítem a fejem,átgondolok mindent és ezután nekem olyan mintha új lappal kezdeném.

Nekem ez szokott segíteni a "sötétség" ellen.

Azért nem vagy tartósan boldog mert hiányzik valaki az életedből nem?

Keress magadnak valami célt,azzal lefoglalod magad.Először kisebbeket,majd egyre nagyobb dolgokat.

Így majd több motivációt szerzel és nő az életkedved is.

Remélem mondtam valami hasznosat,és nem csak összevissza zagyváltam :D


L

2018. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!