Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem egyre rosszabbul...

Úgy érzem egyre rosszabbul vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Teljesen feleslegesnek érzem magamat mostanában. Volt valaki, akit mindennél jobban szerettem és mindent megtettem volna érte, de sajnos hatalmasat csalódtam benne. Azt hittem lehet végre valakim, de csak egy kellék voltam, amit eldobott, mikor megtalálta az "igazit". Már ez a szitu is eléggé lehangolt, aztán szépen kiderült, milyen kétszínű, undorító személy. A nekem mutatott kedves oldala is csak kamu volt. Ekkor teljesen elborult az agyam. A tanulás már egyáltalán nem megy, képtelen vagyok leülni a tételek elé úgy, mint régen. Lassan bukom az államit, otthon nem merem elmondani, mert annyira hisznek bennem, nem akarok csalódást okozni. Bár már látják, hogy nem stimmel valami velem, nem bírom leplezni a rossz kedvemet. Régen az alkohol segített, de most már attól is csak egyre bánatosabb leszek. Elkezdtem hülyeségeket csinálni. Benyugtatóztam magamat, búcsúlevelet írtam, elkóboroltam, le akartam ugrani egy hídról. A barátaimnak hála végül nem tettem meg. Erről a szüleim nem tudnak szerencsére. Aztán volt, hogy megpróbáltam felakasztani magamat, csak hiába kötöttem dupla zsinórt így is elpattant az egyik és leért a lábam. Kicsit fuldokoltam, de végül kiszabadítottam magamat. Ezt nem mondtam el senkinek, de eléggé bénának éreztem magam utána. Azóta nem próbálkoztam, de úgy érzem, ez csak átmeneti, nem akarom elrontani a szeretteim karácsonyát. Közben folyton előjönnek az öngyilkos gondolataim. Hiába a szerető család, az igaz barátok, úgy érzem nem tudnak segíteni. Lehet szakemberhez kéne fordulnom? Csak félek hogy bezárnának, aztán végleg hülyének tartana mindenki.

2017. dec. 17. 01:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tudok segíteni irj privátban! Vannak hasonló élményeim segítek szívesen !
2017. dec. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Volt ilyenben részem, sokat csalodunk az élet során, míg megtaláljuk a tökéletes part.

Én is szenvedtem egy evet, hatalmasat csalódtam és többször nem mondot igazat, sajnos vannak ilyen emberek is. ::((

2017. dec. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljes együtt érzek veled! Beszélgethetünk? Írj!
2017. dec. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azonnal szakember!!! Hidd el, nem egyetlen beszélgetés fog rajtad segíteni, hanem rendszeres terápia. Én is majdnem ugyanezen mentem/megyek keresztül, csak más okokból. Nagyon kérlek, keresd pszichológus segítségét és ne mást, tudni fogja hogy mit élsz át és hogyan segítsen rajtad.
2017. dec. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szarban vagyok teljesen átérzem. Egy nő kitudja tépni a férfi lelkét, aztán ez lesz. Kbsztt rosszkedv,üresség, halál vágy,szürke egyforma napok. Neked a kínlódás marad, ő meg vígan éldegél. Valahogy kisiklottak az emberi kapcsolatok...
2017. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem azért nem sikerült mert az Ur nem engedte adott még esélyt de ne játsz ezzel ne játék a halál Egy végleges csunya tragikus dolog ami ráadásul nem old meg semmmit!Az öngyilkosok pokolba kerülnek!Szakemberhez is fordulhatsz de a legfontosabb hogy taléld meg Jézus Krisztust aki meg tud szabaditani minden bajodbol hiszenmegváltot és él és én sok csodáját láttam életeket helyreállni betegségekből gyóygithatatlanokobl is meggyógyulni!Őhozzá gyere hivd segitségül ő szeret meghalt érted is ő a legnagyobb szabaditó!Az öngyilkossági mkisérleteket felejtsd el!!!Alkohlt is a gonosz akar belehajtani hogy örökre az ővé légy!ne félj gyere Jézushoz mellette szakemberrel is beszélj!
2017. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"aztán szépen kiderült, milyen kétszínű, undorító személy"

Akkor miről is szól a kérdés? Egy kétszínű, undorító személy miatt akarnád felkötni magad?

2017. dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A depresszió azoknál alakul ki,akiket bántottak.
2017. dec. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!