Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Nincs, vagy én nem fogok találni olyan lányt, akivel megegyezik az élet rálátásunk, olyan lelki társ,biztos tudjátok mire gondolok. És ez nagyon rossz érzés. Számomra minden lány majdnem ugyan olyan, vagy nem is tudom hogy mondjam. Én mindig visszafogott, magányos fajta voltam, de egy erős személyiségem is van, meg kinézetem, amit egy ember sem ismer.

2018. okt. 30. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele.. Ennyi idősen szinte beleőrültem, mert se családom se semmim és senkim.. átérzem.. De itt már senki se akar kitartani egy ember mellett és szeretni, csak a páwákra van igény, a csajoknak meg mindenük kintvan és had ne soroljam.. Megértelek.

17F :'(

2018. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert mèg nem kötelezted el magad senki mellett. Keresgélj, előbb-utóbb jönni fog az igazi. Elég, ha te tudod, hogy erős vagy, ez segìt a mindennapokban...
2018. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1

Teljesen igazad van.Minket meg csak eltaposnak , míg másoknak király életük van.

2018. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen.. Amugy első vagyok.. Az a baj hogy nekem esélytelen, mert a mai világhoz képest azt hogy ne legyen ribi, a gondolkodása legyen olyan mint az enyém tartson ki mellettem ne cseréljen meg nem volt még senkivel mert nem egy ribi, ez tul sok elvárás.. Ilyen depresszióval sajnos nekem esélytelennek tűnik, mert amilyen nekem kéne az valószínűleg olyan mint én, és nem aktív az interneten.. Vagyis ott sem.. Reménytelen.. :(
2018. okt. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amilyen a mosdó,olyan a törölköző. Ha te általanosítasz,szidod a csajokat,az elet visszadja. Azt hiszed nincsenek hozzád hasonló emberek,jó oké akkor tessék,nem lesznek. Hidd el h en lehetetlen ember vagyok és az élettársam is az,megis együtt vagyunk mert nem hanyatlottunk az önsajnálatba és mások hibáztatásába.
2018. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én se sajnáltatom magam. Csak mivel én soha senkit nem találtam, csak ezért lettem ilyendepressziós és azért akarom megölni magam mert nem találom az olyanokat mint én. Nem tudok ráírni senkire, a nyomulós szövegekkel.. Nem ismertem meg még ilyen embert sajnos..
2018. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam, és nem is hibáztattam senkit haverom. :) Hogy is gondoltam hogy majd bárki megért ebből egy szót is.
2018. okt. 30. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Adj esélyt, hogy lesz valaki, akivel hasonlóak vagytok. Ugyanolyan nincs még egy, de nem is kell.

Kiegészíteni kapjuk a társunkat. Amiben más, abban segít vagy épp tanít, formál téged.

Ne elvárásaid legyenek, hanem várjad, akard megismerni, megérteni a másikat: mit szeret, mire vágyik stb.!

így alakul ki a bizalom és egyre közelebb kerültök egymáshoz

2018. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!