Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jó lesz egyedül megöregedni?...

Jó lesz egyedül megöregedni? Ti élvezitek ha egyedül vagytok és mást is láttok szenvedni az egyedülléttől?

Figyelt kérdés
Én úgy látom hogy sokan élvezik ha belerúghatnak a másik emberbe.Ha nincs semmije,ne legyen senkije se.Ezért nem szabad kimutatni ha egy ember rosszul érzi magát egyedül mert a másik ember már csak azért se fog összejönni vele.Nem csak a nehéz megélhetés miatt kell itt kimenni külfödre hanem azért is hogy az embernek legyen valakije.Hogy ne egyedül rohadjon meg
2018. nov. 2. 14:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

6. Miért gondolod azt, hogy senkit sem érdekel a problémád?

Ne általánosíts.

Vannak még olyan emberek akik törődnek mások emberek problémájával vagy ahogy ti mondjátok nyomorával :) Ebben az elcseszett világban jobban körülkéne nézni!

2018. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nekem itt nem is lesz soha barátnőm.Átlagos külsővel rendelkezem,nincs jól fizető állásom sem ilyen mint én van egy tucat Magyarországon.Egyedül fogok megöregedni,egy öregek otthonában fogom végezni és a kutya sem fog meglátogatni.
2018. nov. 2. 17:09
 13/17 anonim ***** válasza:
Na, előkerült az átlagos külső és az átlag kereset. Neked tényleg nem lesz nőd, mert hatalmas bajok vannak a fejedben
2018. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek olyat aki szenvedne az egyedülléttől. Akit zavar ez, az tud magànak baràtokat talàlni, vagy tàrsat, ha erre van igénye. Akit én ismerek így egyedül boldog, nem vàgyik se pàrra , se gyerekre, se baràtokra.

Èn nem csípem ha valaki panaszkodik arra hogy egyedül van . Ha ez neki gond, akkor oldja meg. Csak rajta múlik. Keressen pàrt, vagy tàrsasàgot magànak. Minek panaszkodni? Miért kell màsok esetleges szànakozàsa? Mindenki a sajàt életéért felelős.

Èn hàzassàgban élek, ( nem kellett hozzà külföldre menni, hogy pàrt talàljak és neki sem...) boldogok vagyunk, nagyon szeretjük egymàst, gyerekre viszont nem vàgyunk, csak kettesben szeretünk élni + a kutyànkkal.

Egyébként igénylem az egyedüllétet is, szeretem. Olyankor csak magam vagyok , sokkal jobban érzem magam egyedül mint pl nagy tàrsasàgban, emberek közt. Egyedül a szerelmem az az ember akinek a tàrsasàgàra minden nap vàgyom. Ha idővel ő màr nem lesz, nem akarok semmilyen pàrkapcsolatot. Senki sem érne fel hozzà amúgy sem, kevesebbel meg nem érem be. Szóval ha ő megy el előbb akkor megint egyedül leszek. Majd veszek egy kutyust, és megleszek. Soha nem igényeltem az emberek tàrsasàgàt. Csak egy igazi tàrsat szerettem volna talàlni, ami sikerült is. Ettől függetlenül Szeretek magam lenni, a sajàt dolgaimmal, hobbijaimmal foglalkozni, könyveket olvasni, sorozatokat nézni neten , ilyenek. Introvertàlt vagyok. Ha pedig màr úgy érzem közeledik az az idő amikor nem tudom magam ellàtni, befejezem a létet ezen a vilàgon. Nem akarok màsokra utalva élni kiszolgàltatottan.

2018. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Kevés vagyok ahhoz hogy legyen barátnőm.Ez amit én nyújtani tudok egy nőnek kevés lesz.Nem vagyok vagány,nem nézek ki jól,nem vagyok tele pénzzel,nem vagyok túl okos sem ennyi elég ahhoz hogy soha ne legyen senkim.
2018. nov. 2. 17:21
 16/17 anonim ***** válasza:

Szimplàn csak elmerültél az önsajnàlatban. Nem csodàlom, hogy így senki nem akar a közeledben lenni. Kínszenvedés lenne ezt hallgatni, hogy folyton rinyàlsz.

Egyik ismerősöm se gazdag, hogy jóképűek- e? Ízlés dolga. Mégis soknak van szerető pàrja, felesége. Néhànyuknak gyerek is.

2018. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
11-es, de én nem is akarom, hogy idegenek beleszóljanak az életembe.
2018. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!