Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lesz velem idős koromban,...

Mi lesz velem idős koromban, ha nem lesz senkim? Ha felém se fog nézni senki?

Figyelt kérdés
Mi lesz ha nem lesznek gyerekeim,unokáim,barátaim,ki fog nekem segíteni ha valami problémám lesz?Kivel fogok beszélgetni?
2018. nov. 4. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Honnan tudod, hogy egyáltalán leszel valaha idős?


Lehet, hogy:

- Elcsap egy jármű

- Valaki kilök a tizedikről, mert nem fizetted vissza az uzsorapénzt

- Leigáznak minket az alienek

- Népirtás lesz a túlnépesedés miatt és csak a tehetős gazdagok / politikusok maradhatnak meg (Feltételezem egyik se vagy :P

- Egyéb halálos betegséged lesz


Szóval akkor gondolkodj ezen mikor itt az ideje, ne most mikor nem is biztos, hogy megéred azt a kort

2018. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
38%

Szia!

Úgy gondolom, hogy ha normális ember módjára bánsz az emberekkel és jól alakítod a baráti körödet, megértő és segítőkész vagy, akkor nem lehet gondod.

Szokták mondani, amilyen a mosdó , olyan a törölköző is. :) Szép napot!

2018. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Megértő vagyok,segítőkész is mégis magányos vagyok.Nem tetszem a lányoknak sem.Azt se tudom milyen tetszeni valakinek.Meg azt se,hogy milyen az ha szeretnek.Sok csokit eszek,így próbálom enyhíteni a szeretethiányomat.
2018. nov. 4. 11:34
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Bevonulsz egy idősek otthonába.
2018. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És az idősek otthonában érdekelni fogok valakit?Foglalkozni fog velem valaki?
2018. nov. 4. 11:37
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Mosnak rád, kapsz enni, ápolnak, gondoskodnak rólad, ha nem tudsz felkelni. Természetesen a pénzedért foglalkoznak majd veled.
2018. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj, attól, hogy valakinek van gyereke, unokája, még maradhat magára. Például a gyerekek mehetnek külföldre, ha ott jobban megtalálják a számításukat, vagy ha valaki összeférhetetlen természetű, azt magára hagyja a család, mert nem szívesen vannak a közelében. Viselkedj úgy az emberekkel, hogy szívesen legyenek veled, és akkor nem leszel magányos idős korodban.
2018. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Majd megfizetsz egy társalkodónőt.
2018. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint nem érdekel, hogy lesznek-e gyerekeim, barátaim, én egy hűséges társsal bőven beérném, csak hát nem biztos, hogy összesodor vele a sors...
2018. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek vannak is gyerekei meg unokái, attól még egyedül lesz idös korára, mert ma már a legtöbb fiatal máshol él, mint a szülök, nagyszülök.
2018. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!