Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Téged sem szeret senki?

Téged sem szeret senki?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ez kibirnija annak aki iszonyatosan szeretethiányos?

2018. okt. 29. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Nincs barátnőm. Nem szeret a családon kívül senki.
2018. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem se és nem is volt. 1 családtagom van...
2018. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a szerelem csak egy illúzió.
2018. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Tudod hogy lehet kibírni?


Szellemi autonómiával.


Ezt hogy érjük el? Önszeretettel, meditációval, nem függünk senkitől, nem adjuk más kezébe az önértékelésünket. Munkás dolog, de megéri.

2018. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem szeret senki maximum nèhány ember beleértve a családtagjaim felszínesen kedvelnek.Egyre inkàbb magamra maradtam és most megkell tanulnom szeretni magam.Ilyen sosem volt,mert azzal voltam elfoglalva,hogyan legyek elèg másnak,illetve azzal voltam elfoglalva akit szerettem,és volt hogy viszont szerettek de olyan is,hogy csak igyekeztem ès semmi viszonzásra nem találtam.Néha úgy érzem meg sem érdemlem,de aztàn mégis a klisèben az igazság,hogy ezt nem kívülről kell vàrni mert instabillà tesz.
2018. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3-mas nem hiszem el! Ne mátrixoljunk itt!

4 Nem tudom!

Hatalmas szeretet van bennem és ezt szeretném valakinek "odaadni",de nincs senki.

2018. okt. 29. 20:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok kérdező.. :/
2018. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Nekem anyám és öcsém van, rajtuk kívül más nincs. Viszont tőlük nem kapok semmi szeretet. Szóval tudom milyen.

Hogy lehet kibírni? Igazából mindennap feladom, nem birom tovább. És így telnek a napjaim céltalanúl.

Érdekes, hogy a rossz emberek akik csak ártani illetve lopni vagy csalni tudnak, teljes és boldog életet élnek. Míg azok akik igazán megérdemlik a szeretet és a boldogságot nem adatik meg nekik.

2018. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
Dehogynem, én magamat.
2018. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nem a szeretetedet akarod odaadni valakinek, hanem a figyelmét magadra vonni. Az igazi szeretet feltétel nélküli. Amikor elvárással párosul, az nem szeretet, hanem egoizmus.
2018. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!