Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a fene értelme van az...

Mi a fene értelme van az életnek számunkra?

Figyelt kérdés

Kitaszított embereknek.


Legalábbis én így érzem. Semmilyen közösségbe sem fogadtak be, sosem voltak barátaim vagy normális emberi kapcsolataim, még párkapcsolatom sem.


Régen magányt éreztem, most már egyfajta elhagyatott és kitaszított érzés van bennem, mintha szó szerint élő-halott lennék, és nem értem hogy mi a fenének kéne az életet folytatni, ha csak szenvedés.


2018. nov. 4. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre senki nem tudja a választ.
2018. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy próbálj nagyon egyszerű és őszinte lenni, ha valakit még a szél az utadba hoz. Az izgalmas, ha tényleg valahogy élesre van fogalmazva az, ami van vele. Direkten.
2018. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell kitaszítottnak érezned magad. Ez csupán nézőpont kérdése. Ne mástól várd a boldogságot! Számtalan egyéb lehetőség van arra, hogy jól érezd magad, boldog és kiegyensúlyozott ember legyél, és nem kell ehhez senki. Ha már nem ezen keseregsz, és egy pozitív ember leszel, akkor lesz párod is és barátaid is. Persze nem árt emberek közé is menni, és ha egy vidám, pozitív kisugárzású ember leszel, akkor könnyebb lesz ismerkedni, és jobban is érzed majd magad.
2018. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy lehetne rosszabb is.

Ott vannak a hajléktalanok, ott vannak akik nem tudnak felkelni az ágyból, ott vannak, akik olyan betegségben szenvednek, hogy olyanok mint egy szobanövény vagy szellemileg visszamaradottak. Külső megfigyelőként lehet nekik is értelmetlen az életük, legtöbbjük mégis élni akar. Fel a fejjel, kitartást!

2018. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Kezdj el végre élni, változtass a dolgokon keres hobbit,például kondi terem stb.. így fogsz találni barátok, sok sikert és kitartást, sosincs késõ semmire csak el kell kezdeni végre élni az élet egy játék amit játszani kell.
2018. nov. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez sok okos duma, fogadok akik ezt írja soha nem élte át milyen kitaszítottnak lenni de azért oda írja a sablon szöveget hogy változtas ismerkedj .stb
2018. nov. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úristen... Szegény kitaszítottak... Miért élném át? És te miért éled át? Nem kitaszítottak vagytok, hanem ti teszitek magatokat azzá!
2018. nov. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyok okos válasz volt utolsótól
2018. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meséld már el nekem, hogy miben nyilvánul meg a kitaszítottságod! Okokat is írj légyszi! Szerinted mitől van ez?
2018. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha mentalis problemaval kuzdesz es igen mehetsz bárhová ugysem lesz jobb. Bocs. Nekem is ez van.
2018. dec. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!