Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is szívesen elmennétek...

Ti is szívesen elmennétek bulizni, csak nincs mire?

Figyelt kérdés
Ha megtalálom az életcélomat, hatalmas bulikat fogok csapni, de addig marad a depresszió.
2018. nov. 7. 20:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Elcseszetfűl ronda vagyok, televan az arcom pattanással, nagyon vékony vagyok, rengeteg nyelv botlásom van illetve a R-betűt nem tudom hosszan kimondani, remegnek az ujjaim már gyerekkorom óta, a szakállam is szerencsétlenül nő és még a bal szemem kisebb mint a jobb.

És volt barátnőm, mert nem úgy álltam hozzá, hogy jajj most csúnya vagyok akkor senkim se lehet.

Nem akarok dicsekedni de elég dögös csajaim voltak és sok szépfiú barátom kérdezte, hogy mi a titkom.

Hogy mi a titkom? Egyszerű.

Legyél magabiztos! A nők szeretik a magabiztos férfiakat.

2018. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

9- Az igaz hogy sok ember kamuból az, én nem csak azért vagyok az mert nincs "barátnőm" de az a leg főbb ok, amiért meg akarom ölni magam. Aki depressziós annak tutira sok hibája van, amit nem tud elfogadni, és talán mások se. Én KB esélytelennek látom hogy lenne hozzám hasonló ember, aki hasonlóan gondolkodik csak éppen lányba. Aki szeretne kitartana mellettem és nem egy divatribi. Szóval felejtős... Viszont buliba soha nem mennék, csak a sok páwa meg a retek ribik szórakozóhelye, azt meghagyom nekik. És hidd el, van akinek egy barátnő lenne minden, nekem KB az életet jelentené, szó szerint. Gondolj bele, mielőtt hülyeséget mondassz. Én ezt most mondtam úgy hogy se ismerőseim se barátaim se családom, semmim.

Gondolom ha most leírom hogy 17F akkor jön a rinya hogy "ilyen fiatalon mit tudsz te" stb.. De nem érdekel, megszoktam, nyugodtan, várom a szidásokat.

2018. nov. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12-es, amíg magadat nem tudod szeretni, addig mások sem fognak tudni, ez így működik.


Teljesen más a kisugárzása egy olyan embernek, aki elfogadja és szereti magát, mint egy olyan embernek, aki nem fogadja el magát és nem szereti magát.

2018. nov. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És az öngyilkosság nem megoldás arra, hogy nem tudod elfogadni magadat. Ha egyedül nem megy, akkor kérjél segítséget, szakembertől, én is voltam pszichológusnál amikor voltak problémáim és nagyon sokat segített.
2018. nov. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én nem szidok senkit.


Nekem se nincs családom se senkim.

Mivel most nekem se lehet barátnőm, de azt tudom, hogy nem kell otthon űlni. Amíg otton űltem és néztem az interneten, hogy mások milyen boldog kapcsolatban él, nagyon fájt belül, hogy mit csinálok rosszúl.

Igazából tudtam de annyira megszoktam, hogy nem megyek emberek közé.

De egynap adódott egy lehetőség "szórakozóhely" nyertem igyen belépőt amit másnak akartam odadni vagy eladni. De nem tettem így én mentem el.

Megismertem embereket, régi osztálytársakkal találkoztam és velük beszélgettem stb és jól esett. De a célom egy barátnő volt.

Majd a buliban megismertem egy lányt akivel bő 1 hónap ismerkedés után, belekezdtünk a kapcsolatba.

A sok fiatal fejest ugrik egy kapcsolatba mielőtt alapossan megismerné a kiszemeltjét.

2018. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
12-vagyok)) Majd a pszichológus betölti egy szerető lány helyét, ugye? :D Ti se gondoljátok komolyan hogy megoldana valamit.. Attól még ugyan olyan trash maradok..
2018. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!