Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik az a három európai...

Melyik az a három európai ország, ahol még nem jártatok, de nagyon szívesen elmennétek, és miért?

Figyelt kérdés

2012. jún. 14. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Montenegro: tengerpart és városok

Albánia: érdekel az albám kultúra és kíváncsi lennék a tengerpartjukra

Bosznia-Hercegovina: régóta szeretnél elmenni, a vendégszeretet miatt, valamint végig mustrálni, hogy milyen fejlődésen ment át az ország a délszláv háború befejeztével napjainking.

2012. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Oroszország:A rengeteg látnivaló miatt, amit felsorolni is nehéz, plusz egyszer végig akarok utazni a transszibériai vasútvonalon.

Norvégia:Fjordok, sarki fény,

Málta: Érdekel az a pici szigetország, ahol az ország egyik végéből a másikba gyalog elérsz másfél óra alatt:). Tovább régi szép templomok, strandok stb.

2012. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Albániába és Boszniába én is nagyon elmennék!

2012. jún. 15. 10:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Írország: Kevés ember, annál több állat (birkák meg ilyen legeltető életmódot élők), óriási nemzeti parkok, eső, Guinness.

Izland-Norvégia: Hideg, fjordok, hegyek, völgyek, gyönyörű kisfaluk-városok, kristálytiszta tavak. Friss levegő, kevés ember.

+1 Oroszország: nyelv, temperamentum, éghajlat, látnivalók.

2012. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lengyelország: a gyönyörű és változatos tájak miatt, szép zöld mezők, hűvös, homokos partvidékű tenger, gyönyörű kikötővárosok, de engem még a szocializmus emlékei is érdekelnének ott.


Görögország: a lenyűgöző hegységek és tengerpartok miatt, az emberek kedvessége miatt, a finom ételek miatt, és természetesen a kultúra miatt.


Franciaország: Talán a legváltozatosabb ország Európában, szerintem ezt nem is kell ecsetelni. Párizs, Nizza, Marseille, Lyon, Korzika... ezek mind jöhetnének... :D

2012. jún. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hollandia: érdekelnek az észak-európai országok, mert bár Dél-Európa sok országában voltam már, de észak-európaiban még egyben sem. Nem csak ez az egy érdekel természetesen, de leginkább Hollandia. Érdekel az az ország, ahol szinte minden legális :)

Anglia: nem tudom miért, Anglia szerintem olyan kötelező látnivaló, szivesen megnézném Londont, pár kisebb várost, és a tengerpartjára is kíváncsi vagyok, bár szerintem a klímáját utálnám.

Oroszország: nagy ország, amiről szinte semmit nem tudok, kivéve, amit a történelemben történt. Moszkvát és Szentpétervárat nézném meg elsősorban :)


+1: Málta: pici és érdekes, és jó az éghajlat

2012. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1.Franciaország

2.Törökország

3.Litvánia

Ezeknek az országoknak nagyon érdekel a kultúrája és az ételeik:)

2012. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sanyolorszag (az emberek temperamentuma, a jo idojaras es a tenger miatt)

Franciaorszag (a bunko parizsiak, es a kulonleges hangulata miatt)

Torokorszag (mert kozeli, de megis olyan keleties)

2012. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lengyelország: változatos táj, érdekes városok, és a sok jó amit hallani róla.

Németország: elég jól tudok németül és még Bécsnél tovább sose jutottam.

Portugália: nagyon távol van, jó a klíma, olyan szeglete Európának aminek a közelében sem jártam még.

2012. okt. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!