Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért húzza a szegény embert...

Miért húzza a szegény embert még az ág is?

Figyelt kérdés
Általában azoknak van barátnőjük,azok élnek aktív szexuális életet akiknek megvan mindenük.Pénz,lakás,autó stb.A szegényeknek miért kell hogy nehezebben menjen a pártalálás?A szegényeknek még nagyobb szükségük lenne egy társra és a szexre mint jómódú társaiknak.
2018. nov. 20. 11:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez nagy hülyeség.

Se pénzem se autóm, se saját lakásom és még is volt barátnőm és lesz is.


Pont a legtöbb szegényeknek nincs szükségük társra.

Mivel saját magát nem tudja ellátni akkor a párját hogyan? Sok ismerősöm van aki anyagigondok végett nem akar kapcsolatot.

2018. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A szegényeknek még nagyobb szükségük lenne egy társra és a szexre mint jómódú társaiknak

Miert is lenne nagyobb szükségük?

2018. nov. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Takarítónővel is"...Köszi a kegyességed.Nos, én éppenséggel takarítónő vagyok.Vagyis szebben fogalmazva, szobalàny.De hàt az is takarít.Ha be kéne sorolni magam, azt mondhatnàm, a közép réteghez tartozom.Gazdag nem vagyok.De mélyszegény sem.Dekoratív, igényes nő vagyok, nem egy műveletlen, trampli.

De van úgy, hogy az ember nem vàlogathat nagyon a munkàk között és el kell vàllalni sajnos a kevésbé tetszetőset is, ha meg akarunk élni.

Nem tudom egyébként, miért mindig a takarìtó jön fel rossz példànak.Szerintem vannak ennél gusztustalanabb, még kevesebb képességet igénylő munkàk is.Ismerek pàr takarítót.Semmivel sem rosszabbak, mint bàrki màs.Volt nem egy felsőfokú végzettséggel rendelkező takarító kolléganőm is.Elvàllaltàk, mert akkor ez jutott.

Egy húsüzemi dolgozó, vagy konyhalàny jobb? Gyàrban dolgozó,akit szétmar idővel a vegyszer? De nem cserélnék egy orvossal sem, aki màs hasàban vagy szàjàban turkàl mert szàmomra a felsoroltak gusztustalanabbak, mint a takarítàs.

Egyébként én úgy làtom,épp a szegényebbek élnek pàrban.Talàn mert jobban rà vannak kényszerülve.Úgy jobban boldogulnak.Vagy mert legtöbbje tisztàban van azzal,hogy nem nagyon tudna vàlogatni és inkàbb elfogadja, aki jön..

2018. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Aki akar az talál magának párt, egy igazi kapcsolatban nem a pénz számít.

Hogyan találhatsz magadnak egy szép nőt?

Légy pozitív, legyen életed, lássák rajtad hogy vannak céljaid,légy bátor és merj kezdeményezni.


Esetleg el is kezdhetnél sportolni, kint a szabadban fuss, otthon pedig fekvőtámasz, felülés stb..


Az életben nincs lehetetlen dolog, bármit meg tudsz valósítani csak tegyél érte, ne légy lusta, sok sikert :-)


20F

2018. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert te a csinibini szőke cica D-s mellekkel és műkörmökkel típusra vered, ha normális nő kéne, már rég lenne. Ha normális lennél, nem az anyagi helyzeted lenne a lényeg nekik.
2018. nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Szerintem marhaságokat irkálsz össze vissza kérdező. Nyilván sok nőnek számítanak az anygiak. De nem mindnek ahogy te gondolod. Azért egy normális felfogású nőnek nyilván vannak elvárásai. A férfi legyen normális dolgozzon legyen életcélja. De nem igaz hogy csak a pénz érdekli mindegyiket.
2018. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!