Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnék megszabadulni a...

Hogy tudnék megszabadulni a magánytól? 21F

Figyelt kérdés

Régebben jól elvoltam egyedül, és nem zavart csak néha egy kicsit, hogy egyedül vagyok. Mostanában már nagyon rossz ez, hogy nincsenek barátaim, barátnőm. Tehát az életem abból áll hogy dolgozom és sportolok. Szórakozás meg ilyenek sajnos nincsen, mert nincs kivel mennem, pedig néha jó lenne.

Nagyon magányosnak érzem magam, de nem tudom hogy mit csináljak hogy változzon ez. De már nagyon rossz ez az egyedüllét.

Az hogy nincs barátnőm az még rosszabb, ha lenne egy lány akit szerethetnék, meg lennének közös programjaink akkor már nem lennék magányos, és bőven elég lenne ő nekem, akkor az sem zavarna hogy nincsenek barátaim.

De egyszerűen nem tudom, hogy hogy változtassak, és hol ismerkedjek.

Szerintetek?


2018. nov. 22. 17:11
 1/2 anonim válasza:
Legyél gamer! Nekem bejött. Keress egy játékot mely hosszútávon is játszható és annak a játéknak a communitiébe illeszkedj be. Keresd fel az interneten a hasonló érdeklődési körrel rendelkezőket, játszatok együtt. Vannak barátaim akikkel évek óta jóban vagyunk és a játékban ismertük meg egymást és hiába hagytuk már abba azt a játékot azóta is barátok vagyunk. De fontos hogy ha csak a szociális igényeid miatt csinálod mindezt akkor nem fog menni. Ez amúgy igaz szinte minden hobbira csupán a korodra reflektálva ez ideális választás lehet. IRL az emberek nem szeretnek ismerkedni.
2018. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz? Csak azért mert kb. 24 éves koromig én is így voltam, és talán pont a sport változtatta meg valamelyest pozitívabb irányba a dolgokat (most 28 vagyok). Elkezdtem úszni járni, majd konditerembe is járni. Találkoztam a konditerembe néhány rég elfeledett osztálytársammal akikről évek óta még csak nem is hallottam. Kialakult sok év után egy ilyen haverság velük, de megismertem néhány új arcot is. A sport által elkezdtünk különböző versenyekre járni (most pl. a következő egy Spartan lesz, de voltunk többször Balaton-átúszáson is). Ezeken is megismertem pár új embert. Mindig is nagy focirajongó voltam, anyagilag szerencsére megtehettem, elkezdem járni meccsekre, még külföldi nagy rangadókra is, bekerültem több nagyon jó szurkolói csoportba, ott is nem egy új haverra leltem. Ezek nekem nagyon sokat segítettek. Bár nyilván egyik haverság se olyan mint egy párkapcsolat, amibe nekem sincs szerencsém, nyár óta ismét szingli vagyok, és nyár előtt is az voltam sokáig...De ezerszer jobb a helyzet mint évekkel ezelőtt amikor nem volt olyan személy az életembe a szüleimen és húgomon kívül akihez hozzá tudtam volna szólni...
2018. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!