Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan rajtam kívül...

Van itt olyan rajtam kívül aki magányosan fogja tölteni a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Igaz,a szentestét családi körben töltöm de magányosnak fogom érezni magam mert ebben az évben sem jöttem össze egy lánnyal sem.25-ét,karácsony első napját pedig teljesen egyedül töltöm majd,a munkahelyen.Az interneten tudok majd csevegni de az nem ugyanaz mint élőben.Ebben az évben sem kaptam még egy ölelést sem senkitől.
2018. dec. 3. 10:52
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
66%
Én már 10 éve teljesen egyedül töltöm az egész ünnepeket. Nincs családom meg semmi. Karácsonykor nézem a tv-t, Szilveszterkor meg kimegyek egyedül a városba sétálni, jó érzés nézni a sok szórakozó embert!
2018. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

én egy max 4-5 barátommal fogom tölteni, meg a szilvesztert is..

a csapat vegyes nemű de mind szinglik vagyunk így elég jó szokott lenni..

én inkább ilyenkor félek, hogy lehet, hogy jövőre már párom lesz és fel kell adnom értünk pl ezt is..

de megértelek, máskor én is szoktam így érezni..

2018. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül, de nem magányosan. Kedvelem a társaságomat.

38F

2018. dec. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!