Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan rajtam kívül...

Van itt olyan rajtam kívül aki magányosan fogja tölteni a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Igaz,a szentestét családi körben töltöm de magányosnak fogom érezni magam mert ebben az évben sem jöttem össze egy lánnyal sem.25-ét,karácsony első napját pedig teljesen egyedül töltöm majd,a munkahelyen.Az interneten tudok majd csevegni de az nem ugyanaz mint élőben.Ebben az évben sem kaptam még egy ölelést sem senkitől.
2018. dec. 3. 10:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én nem töltöm egyedül, de valahogy mégis mert van pár ember akit szeretnék ha itt lenne, de sajnos nem lehet. Hiányoznak a régi karácsonyok amikor még együtt volt az egész család. Na olyan soha többé nem lesz...21N
2018. dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Hit figyelj, a multkor kitettem 1-2 kérdést, és az eddigi beszélgetések/tippek alapján soha az életbe nem fogok egy nekem való csajt találni. Szóval vagy egyedül töltöm vagy mégegyedül sem.

itt a kérdés amúgy, csak hogy lásd a dolgokat

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..

2018. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%

Ha nincs párotok az okkal van.


Ezt most úgy írtad, mintha az akinek nincs párja az valami hátrányos helyzetű vagy szr ember lenne. Nem mindenki társfüggő ám, van aki képes önállóan is élni az életét!

38N

2018. dec. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

12

Nem fogsz csajt találni mert szerencsétlen vagy.

2018. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem maganyos vagy, hanem kanos es nyugos. Oruasi kulonbseg. Orulj, hogy van csaladod.
2018. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
1-vagyok)) 14-es tudom, épp ezért fogok végezni magammal. köszi a bíztatást, tudom magamtól is :)
2018. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

#16:

ja persze könnyebb menekülni és elfutni, mint egy gyáva

tényleg ne is próbálj meg tenni azért, hogy elérj valamit...


te nem a megoldást keresed, csak a menekülést

2018. dec. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
12)) Mert itt szerinted van "kiút"? Barátok nincsenek(nem is kell), szórakozás nincsen, család nincs normális barátnőhöz meg túl nagyok az elvárásaim azzal hogy nem egy kis tipikus ribit keresek, így még az is esélytelen aminek a leg jobban örülnék ebbe a tetves életbe.. Szerinted így mégis mihez lenne kedvem/erőm ennyi év után?
2018. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

feladni könnyebb még mindig, mint tenni azért, hogy összejöjjön


inkább azon dolgozz, hogy sikerüljön

ilyen mentalitással ne is csodálkozz, hogy nem kellesz 1 normális nőnek sem, ezen pl kéne változtatnod!

2018. dec. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
12)) Nekem más a normális nő mint egy átlag embernek. Amúgy soha nem is próbálkozok, nincs semmi értelme. Akikkel meg eddig beszéltem azoknak meg már mind volt valakije, én meg második nem leszek az fix. Hidd el ha nem lenne reménytelen és nem kellene még éveket várnom (és azse biztos hogy évek múlva összejönne) akkor nem épp azt tervezném hogy hogyan végezzek magammal minél előbb.
2018. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!