Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depressziós - visszahúzódó...

Depressziós - visszahúzódó emberek?

Figyelt kérdés

Egyre több a hasonló kérdés, gondoltam rákérdezek, vagy csak megpróbálok segíteni. Pár előző kérdésbe elítélték azokat az embereket akik viszahúzódó lányokat keresnek, én speciál azért keresek ilyen lányt mert belül én is ilyen vagyok, és nekem ez a bulizós mulatós fajta egyáltalán nem jön be. Szerintetek errefelé vannak olyan lányok akik ismerkednének vagy csak beszélgetnének, de nem mernek írni senkinek? Én is ilyen vagyok, de mostmár megpróbálkozok, úgy sincs mit vesztenem. Szóval aki nem mer írni senkire, nem szereti magát vagy fél, én itt vagyok. És jó lenne egy közösséget is összehozni ilyen embereknek, egymás közt biztosan könnyebb lenne

Én 17F vagyok, de Akárkit meghallgatok, ha lenne rá igény (?)



2018. dec. 4. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

2012 óta vagyok itt. Már vagy millió ilyen "épitsünk egy közösséget introvertáltakból" cimű kérdés volt már, meg egy másik millió "visszahúzódó lányok, beszélgetni?" kezdetű.


Egyik se működik. Az introvertáltak pont azért introvertáltak mert nem közösség teremtők.

Maximum nagyon speciális, jól körülhatárolt érdeklődési kör mentén tudnak közösségeket alkotni.


És a lányok nem úgy működnek mint a srácok. Nem irnak rá random perifériára szorult, figyelemre vágyó srácokra, csak azért mert hozzájuk hasonlóan ők is introvertáltak.

A lányok válogatnak még akkor is amikor ők sincsenek túl magasan életkedv, lelki egészség terén. A srácok mások, mi könnyebben "adunk alá", és jó lesz a kicsit depressziv, kicsit befelé forduló lány is. Talán még jobb is mint az egészséges önbecsülésű, életvidám, mert egy lelkileg instabil lány mellett könnyebb eljátszani a gondoskodó, támaszt jelentő férfi szerepet...


Na mindegy, én csak ennyit gondoltam most erről a kérdésről.

2018. dec. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem pont hogy olyan lány kéne, nem csak "elmegy" meg "jaj csak ilyen befelé forduló lány van akkor viszem" nekem ilyen kell. mert én is ilyen vagyok, és ha találnék ilyet tudnék segíteni neki, és már maga az egész dolog nekem is segítene :) Nekem olyan átlag ribik nem kellenének soha, csak a smink literszámra segge kintvan stb. Nekem olyan lány kell, aki nem viszi túlzásba a sminket (jobb ha nem is sminkel!) és e-miatt ki van közösítve. Egyrészt szeretnék segíteni és mivel megértenénk egymást a helyzet miatt együtt lenni is egy ilyen lánnyal, ezzel bizonyítva hogy az ilyen lányok TÖBBET ÉRNEK MINT AZ ÁTLAG kis magamutogató instás hulladékok, és azt is bizonyítanám hogy 2 rossz helyzetbe lévő ember igenis segíthet egymásnak. Aki ilyen, szinte kiutált és szeretetre vágyó ember, azon már csak egy szerető másik ember is segíthet, főleg ha akar is segíteni. Egyébként most úgy tűnhet mintha egy random páva gyökér lennék aki csajozni akar, ez nem teljesen igaz mert én nem csajozgatok hanem EGY lányt keresek, másrészt sose csajozgattam meg ilyenek, és azért nekem is van rengeteg feltételek/elvárásom. Ahogy mondtad "jó lesz az is", másoknak ez tényleg így megy,de nekem meg Csak egy ilyen lány lenne jó.
2018. dec. 5. 01:25
 3/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, de most olyan nosztalgiám lett.


Mintha a 17 éves énemet olvasnám, szerintem elő is keresek holnap néhány régi kérdésemet, amiket ugyanigy fogalmaztam meg.


Amúgy tök logikus a helyzetedben amit irsz, valóban logikusnak tűnik egy kicsit befelé fordulóbb, halkabb lányt keresni. Csak amikor mást akarsz megmenteni önmagától, mindenáron te akarsz önértékelést sulykolni egy lányba, akkor az nagyon csúnya drámajátékká tud fejlődni. Tapasztalat, még most is részben egy ilyen kapcsolatban vagyok, de már mindketten jót nevetünk rajta, hogy milyen hullámvasutazást tudunk csinálni egymás depressziv szakaszaival :D

2018. dec. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én kicsit se akarok bántani senkit. Csak mivel egy rakat szar vagyok lelkileg is, ezért mindenképp egy elfogadó lány kéne. De egyre reménytelebbnek látom.. SZemtől szembe tuti nem menne, azt se tudom hány évvel ezelőtt beszéltem valakivel személyesen utoljára (7 nél több éve!) Másoknak alap a szeretet én meg 17 év alatt lószart se kaptam és nem is fogok.. Csoda hogy tele van vágásokkal a kezem és az öngyilkosságomat tervezem minden nap?
2018. dec. 5. 02:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát, valószínűleg nem most lesz barátnőd, meg barátaid, de ha nem cseszed el az életed, akkor még 10 év múlva lehet, akkor még mindig csak 27 leszel, nem nagy ügy. De tényleg semmi nem megy csettintésre. Főleg, ha nem jó helyre születtél. Akkor először meg kell tanulnod egyedül élni.
2018. dec. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Tévedésben élsz

Attól mert valaki depressziós, meg visszahúzódó, és ki van közösítve mert nincs sminkje (eeeezt nem is értem... xD), nem biztos hogy elfogadó. Sllenben, a talpig sminkes, minden nap körmöshöz járó, állandóan a divatot követő lány meg lehet, hogy a világ legempatikusabb, leg segítőkészebb, szeretetteljes ember. Akkor mit csinàlsz most?

Te csak istent akarsz jàtszani valaki életében, de nyilvàn egy erős, talpraesett, pozitív lànnyal ezt nem tudod megtenni.:)

2018. dec. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát, nekem olyan talpig "szépített" meg ribisen öltözködő lány nem kell. Forduljanak meg az utcán valaki más barátnője után :) Akinek meg rengeteg önbizalma van stb az meg szinte 100% hogy elhagyna, sőt eleve a kutyát se érdekli a nyomorom, szóval az meg azért felejtős. Lehet hinni amit akartok, ha ez megnyugtat fél éven belül már nem fogok élni, szóval szidjatok ameddig tudtok :)
2018. dec. 5. 11:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Én inkább ambivertált vagyok, de támogatnék egyfajta introvertáltak közösségét, nem kellene folyton nagygyűléseket csinálni, mindig valaki találkozna másvalakivel, esetleg 2-3 emberrel egyszerre. Nyíregyháza környékén élek, továbbiakért írj privátot.

24/F

2018. dec. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szia, egyenlőre azért még várok hátha jön 1-2 ember aztán meglátjuk mi lesz. Csak már annyi hasonló kérdés volt hogy nem érdekel senkit, pedig a leg visszahúzódóbb embereket akarom elérni :/
2018. dec. 7. 13:58
 10/13 anonim ***** válasza:

"Tévedésben élsz


Attól mert valaki depressziós, meg visszahúzódó, és ki van közösítve mert nincs sminkje (eeeezt nem is értem... xD), nem biztos hogy elfogadó. Sllenben, a talpig sminkes, minden nap körmöshöz járó, állandóan a divatot követő lány meg lehet, hogy a világ legempatikusabb, leg segítőkészebb, szeretetteljes ember. Akkor mit csinàlsz most?


Te csak istent akarsz jàtszani valaki életében, de nyilvàn egy erős, talpraesett, pozitív lànnyal ezt nem tudod megtenni.:)"


Röviden: Lúzer!!!!!4!! (Csak hogy ne kelljen ilyen sokat olvasnod.)

2018. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!