Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depressziós - visszahúzódó...

Depressziós - visszahúzódó emberek?

Figyelt kérdés

Egyre több a hasonló kérdés, gondoltam rákérdezek, vagy csak megpróbálok segíteni. Pár előző kérdésbe elítélték azokat az embereket akik viszahúzódó lányokat keresnek, én speciál azért keresek ilyen lányt mert belül én is ilyen vagyok, és nekem ez a bulizós mulatós fajta egyáltalán nem jön be. Szerintetek errefelé vannak olyan lányok akik ismerkednének vagy csak beszélgetnének, de nem mernek írni senkinek? Én is ilyen vagyok, de mostmár megpróbálkozok, úgy sincs mit vesztenem. Szóval aki nem mer írni senkire, nem szereti magát vagy fél, én itt vagyok. És jó lenne egy közösséget is összehozni ilyen embereknek, egymás közt biztosan könnyebb lenne

Én 17F vagyok, de Akárkit meghallgatok, ha lenne rá igény (?)



2018. dec. 4. 23:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Csak egy random gyökér vagy aki másolja a választ. Congratulations :) A normális embereket kérdeztem, nem az elmebeteg autistákat.
2018. dec. 7. 16:10
 12/13 anonim ***** válasza:
Jaj de cuki vagy ^^ kár hogy majdnem 5 évvel idősebb vagyok... Amugy már rég írtam volna!
2018. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, ilyen a szerencsétlen formám. Gondolj bele abba, hogy elmész a boltba veszel valamit, hazaviszed és nincs semmi a csomagolásba. Na egy ilyen szerencsétlen szar életet képzelj el 17 éve :) "szuper" az élet és "szeretek" élni :)
2018. dec. 7. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!