Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért jobb szinglinek lenni...

Miért jobb szinglinek lenni mint párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sajnos szingli vagyok egy jó ideje és nincs a láthatáron olyan aki alkalmas partner lenne.

De addig is szeretném kihasználni a lehetőségeket a fejlődésre, tanulásra stb.


Tudnátok olyan dolgokat írni, amik pozitívumok? Hogy ne mindenhol a boldog párokat lássam.


Köszi!



2018. dec. 6. 20:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szingliként én is mindenhol boldog párokat látok, ha van kapcsolatom akkor egy idő után mindenhol boldog szingliket :D
2018. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Csend,nyugalom,szabadsag!
2018. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 AliceGamer ***** válasza:
85%

Nem jobb vagy rosszabb, szimplán más.

A párkapcsolatnak is megvannak az előnyei, hátrányai és a szingliséget, ki hogy látja illetve melyiket akarja jobban észerevenni.


Szingliségnek az elönye, hogy konkrétan van időd magadra. "Felkészíted" magad a párkapcsolatra. Fejlődhetsz, oda figyelhetsz magadra mire hogy reagálsz, hogyan kezeled, élményeket kapsz.


Párkapcsolatban is élményeket kapsz csak nyílván másfélet.

Sajnos sokan csinálják azt, hogy egyik kapcsolatba a másikba mennek, mivel nincsenek felkészülve az egyedüllétre, kell a biztonság nekik, kell hogy valaki "szeresse őket"


Szingliként megtanulsz "erősnek" lenni.

2018. dec. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 AliceGamer ***** válasza:
100%

*szingliségnek is

*előnye

2018. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%

Azt csinálsz amit akarsz amikor akarod, megmarad egy csomó pénzed, nem kell senkivel kompromisszumot kötni, nem szólnak bele hogy kivel hol mit csinálsz,arra tudsz koncentrálni amire akarsz (tanulás,hobbi,sport kinek mi).

“A szabadság egy magányos út”. Ez nagyon igaz...

2018. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szia

26 éves vagyok még sose volt párom,szűz vagyok ,és lány.

Imádok szinglinek lenni,nem is tervezek párkapcsolatot soha,nincs semmi értelme egy párkapcsolatnak.

2023. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!