Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is könnyebb lenne...

Szerintetek is könnyebb lenne az életünk, ha nem lenne fontos hogy szeressenek minket?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretethiányos vagyok.Hiába fiú vagyok nehezen viselem hogy nem szeretnek.Bárcsak lenne egy lány aki törődik velem sokkal jobban érezném magam.Élőben egyáltalán nem beszélgetek lányokkal és az interneten is csak ritkán.Gondoltam rá hogy kimegyek külföldre de nem biztos hogy sok értelme lenne az embert követi a sorsa mindenhová.A magány elől nem lehet elmenekülni az mindenhová utánunk jön.
2018. dec. 12. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem könnyebb nagyon sokszor azt érzem amit te is irtál (szeretethiány, magány) akkor is ha esetleg társaságba vagyok...amikor volt párkapcsolatom akkor is ezt éreztem szóval nem nagyon dobott a dolgon.


Én nagyon sokszor azt érzem, hogy genetikailag vagyok ilyen nyomorúlt és azt hogy csak én.


Valaki teljesen jól érzi magát a bőrében szerintem nincs szüksége ilyesmire. 26f

2018. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az a gond az ilyen szeretet koldusokkal, mint te is vagy, hogy okkal menekülnek a lányok előletek


de ha akarsz változtathatsz rajta, ha megunod a siránkozást, addig kereshetsz kifogásokat, de majd akkor fogsz rátérni arra, hogy a megoldást is keresd

2018. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy pl beszélgess lányokkal, és ismerkedj, és akkor nem leszel magányos. Írhatod, hogy könnyű mondani, de szerinted, hány százalék esélyed van, hogy valaki odamegy hozzád, ha nem vagy nyitott se?
2018. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!