Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha jobban szeretem, hogy...

Ha jobban szeretem, hogy alkohol hatása alatt állok, minthogy józan lennék, akkor alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés
És nem akarok józan lenni..Csak alkohol hatása alatt lenni mindennap.
2018. dec. 17. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod kibírni nélküle,illetve nem tudsz megálljt parancsolni magadnak akkor igen, az vagy.

Mi elől menekülsz?

2018. dec. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát rossz gyerekkorom volt,amit még kibírtam,de a legvégső pont,amikor már érzelmileg elutasított az akibe szerelmes vagyok. Illetve tönkretettem egy nagyon jó barátságot. Ezeket egybe véve. A hibáim,és a rossz élmények elől,amiket megéltem.
2018. dec. 17. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom mások is azért isznak mert nem akarnak józanok lenni. :) Ettől még nem függőség. Ha az alkohol hatása, vagy éppen a hiánya miatt nem tudod teljesíteni a feladataidat, akkor már elég nagy probléma. Ha átmenetileg úgy érzed erre van szükséged a jelen körülmények miatt, akkor talán nem olyan nagy baj. Mit jelent az, hogy "érzelmileg elutasított"? Miben különbözik attól ha csak elutasít valaki?
2018. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Abban különbözik,hogy ő belé szerelmes voltam.
2018. dec. 17. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!