Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez lehet azért van, mert...

Ez lehet azért van, mert magányos vagyok?

Figyelt kérdés
Igénybe vettem egy erotikus masszázst, de csak masszázs volt. Lánnyal docogve, de jobban eltudtam beszélgetni, mint pl. a volt pszichológusommal, vagy úgy általába véve másokkal. Személyiségébe valami megfogott, és nem is a szolgáltatás, hanem a személye miatt újra találkozni szeretnék vele.
2018. dec. 18. 05:29
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Pszichológusnál (valószínűleg) valamiért nem tudsz megnyílni.
2018. dec. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod h a masszőr lánynak te csak egy vásárló vagy és nem érdekli különösebben a személyiséged?
2018. dec. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a pszichológusnál nagyon ráfeszültél a beszédre, mert ott beszélned kell, azért fizetsz, vagy a szakember nem volt a helyzet magaslatán, itt pedig csak eltöltöttél X percet valakivel kötetlenül, nem csak neked kellett beszélni, ő is becsatlakozott, témázgattatok.

Ha valóban azért akarsz elmenni újra, mert jól érezted magad a beszélgetés után, feltöltődtél, akkor persze látogasd meg, de ha belegondolsz valamit, hogy esetleg szimpatikus voltál neki -mint férfi, vagy hogy akár lehetne is a dologból valami, akkor inkább felejtsd el, többet árthat a dolog. Feltételes mód nélkül.

2018. dec. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem valami köze lehet hozzá. Nem tudom, hogy milyen a magánéleted, hogy állsz a nőkkel, sem azt miért jártál pszichológushoz. De meg lehet, hogy hiányzik az intimitás az életedből amit a pszichológus nem tudott imitálni viszont egy prosti masszázs már igen. Nem akarlak meghazudtolni de a szexuális vonzalom nagyon könnyen összetéveszthető érzelmekkel. Komolyan az alatt a kis masszázs alatt bármi olyat tudott mondani ami megfogott benne? Nem hiszem. Bár én még nem voltam ilyen masszázson így nem tudom, hogyan működik, de szerintem csak a szép külseje és ha pucér volt akkor a keblei azok amik elvarázsoltak téged.

Egyébként meg pont azért mert törődést színlelnek nagyon ügyesen sok férfi esik bele prostiba.

2018. dec. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, szerintem is azért van.

és azért ne felejtsük el, hogy a kislány aznap még legalább 10 kuncsaftot megmasszírozott, és velük is ugyanolyan kellemesen elbeszélgetett.

2018. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!