Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek sem mehet ez így...

Szerintetek sem mehet ez így tovább? Ti is azt gondoljátok hogy még nagyobb baj lesz mint ami most van?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy már az önmagában nagy baj lesz ha nem lesz nyugdíjunk,de ha még egyedül is fogunk maradni,nem lesz társunk,nem lesznek gyerekeink akire számíthatunk mi nagyon meg fogjuk szívni.Nem véletlenül mondják az idősek hogy ők most nem lennének fiatalok.Nekik sokkal jobb volt fiatalnak lenni mint nekünk.
2018. dec. 19. 12:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom miből vontad ezt le,de látom frusztrált vagy.

Érdekes egyik nő se mondta én nem tudok beszélni de azt,hogy a mai magyar palik 90%-a unalmas meg semmilyen na azt igen.

2018. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
10%

tudod miért nem mondták? mert hasonlóan ostobák, mint te


valaki kiír egy topikot itt, magányában, elkeseredettségében, akármilyen indíttatásból, és idejössz, és lesajnáló arroganciával közlöd, hogy mindenki egy igénytelen, csóró, frusztrált, pocakos, kommunikálni nem tudó sz@r, aki magányos, és azt sem felejted el a mondókádból kihagyni, hogy te ezeket mind azért tudod, mert bizony ezt neked nők mondták. igen, nők. akik mondták, azok nők voltak


szerinted mennyire hiteles, amit előadsz?

vagy az, hogy a helyesírási, nyelvtani hibáidat megemlítve, az egyetlen, amit ismételgetni tudsz, hogy a másik frusztrált?

2018. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
35%

Jól okoska.

Neked meg tudom javasolni ülj le beszélgess lányokkal,és kérdezd meg a dolgokat.

Tudok ám én is személyeskedni,egyenlőre nem én vagyok magányos.

A helyesírásodat meg tudod hova tedd?

Pontosan oda.

Majd ezzel csajozzál nagyon nagy sikered lesz a nőknél de még mekkora. :)

2018. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
8%

megnyugtatlak, kisfiú, hogy pár tucat nővel volt már dolgom

aki itt borzasztóan büszke arra, hogy egyáltalán szóba állnak vele nők, az jelen esetben te vagy, ugyanis minden hozzászólásodban erről beszélsz.

te tényleg azt hiszed, hogy te vagy az egyetlen ember a bolygón, akivel már beszélgettek nők? mert nagyon úgy tűnik, hogy a magabiztosságod erre épül.


én meg azt javaslom neked, hogy egyszer próbálj egy intelligens nővel kommunikálni, és meg fogod látni, hogy a harmadik mondatodnál elköszön.

2018. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%
Hmm érdekes akkor a mostani párom aki diplomás és értelmes is akkor lehet csak flasheltem magamnak,de te jobban tudod látom :)
2018. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15%
túlságosan nagy igényei nem lehetnek, ebben biztos lehetsz.
2018. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Te már csak tudod akkor,milyen ő.

Szerintem itt sokan a kezüket is odaadnák érte mondjuk,ebbe meg te lehetsz biztos.

2018. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

sokan lehet, de hogy mindenki nem, abban meg te lehetsz biztos


ez egy fórum

ahol feltesznek kérdéseket, és arra válaszokat várnak

te meg idejöttél magadat fényezni, és közben mindenkit fikázni


ráadásul elgondolkodtató, hogyha valakinek éppen van valakije, akkor minek piszkít bele egy olyan topikba, ami őt nem érinti


magányos pedig lehet milliárdos is

lehet olyan is, aki színizom

és lehet egy filozófus is (aki valószínűleg tud emberekkel beszélgetni)

és a szexpartnerek száma sem függvénye a magányosságérzetnek

2018. dec. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Bombanő?
2018. dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

A baj már elkezdődött... Az emberek egyre eltávolodnak egymástól okkal-ok nélkül. Az idpsek egyedül maradnak, mert a hozzátartozóiknak is nehéz-, vagy nem akarnak velük foglalkozni. Így maradnának az ellátóintézmények, amiket nagyon sok idősember nem tud/nem akar igénybe venni.

Inkább az egymásra való odafigyelés lenne a legfontosabb.

2018. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!