Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is azt gondoljátok, hogy...

Ti is azt gondoljátok, hogy az ember azért igyekezik, azért csinál mindent hogy legyen egy társa?

Figyelt kérdés
Egy férfi például azért kel föl hajnalban,azért dolgozik reggeltől estig hogy legyen a nője.Én néha úgy érzem,hogy minden a nőkről szól.Én is mindennap gondolok nagyon sokat lányokra,nőkre.Sokszor nőkkel is álmodom.
2018. dec. 12. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

És aki szimplán azért kel fel hajnalban, mert kezdődik a munka, mert ezért kapja a fizetését, és valamiből meg kell élnie?

Vagy akinek teljesen más motivációi vannak, pl hogy elismert tudós legyen a szakterületén, vagy aki azért hajt hogy körbeutazhassa a világot, ők akkor nem emberek?

2018. dec. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok ember így van vele, igen. Mások viszont képesek más boldogságforrásokat is találni az életükben, így nem ez lesz az elsődleges motivátoruk az életben.
2018. dec. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az rossz hogy ha az embernek az elsődleges motivációja a párkeresés. Egyértelműen fontos és elengedhetetlen egy pár magad mellé, de nélküle is boldognak kell lenned. Azért is mert hogy vagy vonzóbb? hogy ha boldog vagy egyedül is vagy hogy ha depis és rágörcsölsz a párkeresére? az ember tűzzön ki célokat,tegyen érte, legyen boldog egyedül is foglalja le magát aztán a sors vagy összedobja a párját vagy megtalálja neten,élőben..stb a lényeg hogy görcsölni nem szabad mert annál rosszabb lesz.
2018. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 he84 ***** válasza:
Nem a pár az elsődleges, lehet bármi egyéb is.
2018. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!