Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek vannak még ilyen...

Szerintetek vannak még ilyen lányok valahol?

Figyelt kérdés

Szinte minden lány olyan akar már lenni mint a többség, és mivel nem vagyok egy közösségi ember még nem nagyon láttam normálisabb lányt. Szerintetek van 14-18 között még olyan lány aki beérné egyetlen párral egy életre, hűséges elfogadó és nem volt már 12 éves korára 20 fiúval? Egy ismerősöm is fent van snapchet-en meg ilyen hülyeségeken, és ő élvezi nézni a sok kis tiniribit, ez egyáltalán nem az én stílusom, mit lehet élvezni ebbe?

A kis visszahúzódóbb lányok meg el vannak nyomva az ilyen selejtek miatt.



2018. dec. 21. 20:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Mind igaz rám, csupán visszahúzódó nem vagyok.

Megvan a magam, tág, baráti köre, akikkel mindig van valamilyen program, de ettől még nem vágyom arra, hogy hetente más fiúval legyek. Az én szememben az nevetséges.

17/L

2018. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
70%
Ki nem szarja le, hogy lepontozol, te gyökér? Kiírod ide a fa szságodat, amikor elmondják, hogy nem jól látod a világot, akkor meg jössz itt ezzel a lepontozással. Akkor minek írod ide, hogyha nem fogadsz el semmilyen véleményt? Menjél el valami meleg társkeresőre inkább.
2018. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
44%
Na, a visszahúzódó fiú autistázik az interneten. Azért jó ez a gyakori kérdések, mert pl személyesen most biztos megtakarnálak kétszer- háromszor.
2018. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
47%
És pont ezért nincs senkitek. Mert tökön ülve várjátok a jót. Ez szerinted jó meglátás? Kérdezem én. Egyedül fogsz maradni kérdező,kivéve ha szerencséd lesz,bár azt erősen kétlem,de drukkolok neked. További szép estét. Lehet lepontozni. De ettől még ez az igazság.
2018. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Igen, azt látom hogy "tele vagy jó kívánsággal". Ilyen vagyok ez van, tudom hogy sose lesz senkim, nem viccből van tele a karom azzal amivel.
2018. dec. 21. 20:32
 16/27 anonim ***** válasza:
44%
Egyre jobb, egy öngyi fiú. Hát, haver. Sok sikert! Thumbs up!
2018. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
36%
szerinted mi a gázabb? ha valaki őszintén leírja mit gondol,vagy az ha valaki próbál keménynek látszani az interneten? mert ez a keménykedés már kezd elég szánalmas lenni. lehet menni máshova ha nem tetszik a kérdés
2018. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Én keménykedni? Én minden vagyok csak keménykedő nem. Egyszerűen leírtam az egyetlen dolgot amire (akire) vágyok az életbe, mert más semmi nem érdekel, nem foglal le és rossz az életem ahogy van. És van pofád ezt mondani?
2018. dec. 21. 20:37
 19/27 anonim ***** válasza:
nem neked mondom kérdező :D annak az okosnak aki pattog
2018. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
45%
Én csak segítettem és őszíntén leírtam mit gondolok. Nem értem mi ebben a keménykedés. Ja,hogy már segíteni se lehet? Azt vágom. Majd 10 év múlva térjünk vissza a kérdezőre,hogy hol tart az életben.
2018. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!