Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek vannak még ilyen...

Szerintetek vannak még ilyen lányok valahol?

Figyelt kérdés

Szinte minden lány olyan akar már lenni mint a többség, és mivel nem vagyok egy közösségi ember még nem nagyon láttam normálisabb lányt. Szerintetek van 14-18 között még olyan lány aki beérné egyetlen párral egy életre, hűséges elfogadó és nem volt már 12 éves korára 20 fiúval? Egy ismerősöm is fent van snapchet-en meg ilyen hülyeségeken, és ő élvezi nézni a sok kis tiniribit, ez egyáltalán nem az én stílusom, mit lehet élvezni ebbe?

A kis visszahúzódóbb lányok meg el vannak nyomva az ilyen selejtek miatt.



2018. dec. 21. 20:05
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Ja hogy nem nekem mondod, bocs ne haragudj nem vettem le. Csak már megszoktam hogy minden egyes beszólás ami csak létezik nekem jön.
2018. dec. 21. 20:40
 22/27 anonim ***** válasza:
58%
Hát ezen besírtam :D :D
2018. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
74%

te nem azért nem kellesz lópikulának se, mert állításod szerint "más" vagy, meg "nem páva". inkább a lekezelő, felsőbbrendűségi érzetes stílusod, az ostoba hozzáállásod (#7 hozzászólás, te kajak ilyen buta vagy, vagy fogják a kezed? mi vagy te öcsém, a sátán hogy csak szűz lányt fogadsz el? törődj bele drágám hogy bizony mire abba a korba kerülsz (25-30ra tippelek) hogy lesz akár egy olyan lány is, aki megsajnál és lenne veled, annak már bizony lesz/volt előtted valakije. és képzeld el, 99% hogy te se az első nagy tiniszerelmeddel fogod leélni az életedet, mint senki a büdös életben (millióból egy TALÁN). bizony, egyszer majd te is valakinek a selejt exe leszel, és gondolom örülnél neki ha azért nem kellenél senkinek.. ennél nagyobb ostobaságot még nem hallottam, komolyan), az egyértelmű önbizalomhiányod miatt, amit azzal próbálsz kompenzálni hogy másokat hordasz le, ezek miatt. képzeld el, hogy én nem vagyok tiniribnc, a büdös életben nem sminkeltem, még csak azt az ótvar snapchatet se töltöttem le egyszer se, mert k.ára nem tud érdekelni, nem töltök fel pucsítós csöcsös képeket, nem érdekel mit gondolnak rólam, nem érzem kényszerét a likeok begyűjtésére, nem vedelek, nem cigizek, (SOHA, nem csak ritkán, sOhA), 18 éves koromban voltam először palival, mégpedig az akkori nagy szerelmemmel, de persze biztos ribi vagyok mert hinni mertem benne, meg szeretni mertem valakit mi? két évig voltam azzal az erőszakos barommal drága, utána is voltam szerelmes párszor, és most is az vagyok, végre évek óta stabil kapcsolatban, de bocs hogy én nem voltam olyan kicseszett mazlista amilyen te szeretnél lenni, hogy elb.ott a nagy szerelem 16 éves koromban mint a köki felőli gyors, és azóta is vele vagyok. képzeld el, a legtöbb embernek iszonyat sok évet 'kell' az 'igazi' keresgélésével, amíg talál valakit aki TALÁN az, mert semmi sem biztos. az meg már konkrétan ritka mint a fehér holló meg a zöld hó hogy vele is éled le az életedet. hidd el, majd ha kicsit beforr a fejecskéd lágya és rájössz hogy akármennyire is hiheted hogy te különleges vagy (nem vagy), az élet nem egy tündérmese, és nem fog az öledbe pottyanni egy cuki kis 16 éves szűzkislány aki csak téged akar majd. ha meg mégis? örülj neki amíg tart, amíg nem jön rá hogy mekkora egy hulladék vagy belül (azt, hogy kívül milyen vagy, azt nem tudom, de őszintén hiszem hogy ugyanolyan, mivel azok szoktak ennyire begyöpösödötten gyűlölködni, akiket nem áldott meg a természet szép pofikával és 170nél több centivel), és keres egy újat.


ps, ha már neked megvolt az első "nagy szerelem", akivel már volt esélyed használni a szerszámot is, akkor se lesz majd jó egy olyan, aki volt valaki mással is? 🤔 már csak hogy tisztázzuk, mennyire vagy egoista, öntelt és beképzelt.


24l

2018. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Mindegy utolsó, tudom hogy igazad van de nekem akkor se menne olyannal aki volt már mással. Marad az öngyilkosság ahogy már régóta tervezem, nincs más megoldás. Köszi a válaszokat, igazatok van. Selejt vagyok, nem fogok hiányozni senkinek. Sziasztok.
2018. dec. 21. 21:55
 25/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező szerintem te is tudod, hogy itt nem a lányokkal van a baj, hanem azzal, hogy próbálod megfogni őket. Ez a passzív agresszív önsajnáltató magatartás nem hiszem

hogy célt érne bárkinél is.

A kezed vagdosása pedig eléggé buta dolog. Tudom mert én is csinaltam êvekkel ezelőtt es nagyon gáz, mikor pl. egyetemen/munkahelyen megkerdik , hogy mi az ott a kezeden....igen nekem is vannak hegek a karomon de legritkább esetben mutogatom őket.

Kedves kérdező, fordulj szakemberhez. Talán az iskolapszichologus segit neked es akkor erosebb lehetsz, igy a lányokat be vonzod majd

2018. dec. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Szerintem ne nagyon éld bele magad. Tapasztalat! Én is ugyanígy gondolkoztam, és azt hittem meg is találtam az igazit. De nagyon nagyot koppantam. Nagyon ritka az ilyen, az örök szerelem. És ha netán van ilyen fiú/lány, azt nagyon megkell becsülni.

( Lehet ez már nem számít, de azért leírtam a véleményem. :) )

17L

2018. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Értem én nem is élem bele magam mert tudom hogy kicsi az esély. De vagy így vagy úgy elég hamar vége lesz ennek az egésznek úgy érzem
2018. dec. 27. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!