Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt mád is rajtam kívül...

Van itt mád is rajtam kívül akinek egyformán telnek a napjai? Mindennap ugyanazt éli meg?

Figyelt kérdés
Nekem minden napom egyforma.Majdnem mint az idétlen időkben című filmben a meteorológusnak.Ugyanaz a környezet,ugyanazok az emberek,ugyanazok a mondatok mindennap.Megőrülök ha ez így megy tovább.Nem börtönben vagyok csak otthon és a munkahelyemen.
2018. dec. 23. 11:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem mád,más.
2018. dec. 23. 11:51
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen monotom élet
2018. dec. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mindennap találkozom egy lánnyal is akivel össze akarok jönni és ő mindennap nemet mond.
2018. dec. 23. 11:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanúgy telik minden napom.

Érdekes csinálni valamit, ami más, ami új, mert a szokott úton a szokott unalom vár...

A lány válaszát pedig fogadd el és lépj tovább.

2018. dec. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
szegénynek unalmasak a napjai:(( bárki cserélne veled, ha tehetné, ezt jól vésd a koponyádba!!
2018. dec. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ma is találkozom vele ilyenkor elmondja nekem a munkahelyi és magáneti problémáit.Én mindig felvetem neki hogy legyünk több mint barátok de a válasz mindig ugyanaz.Nem.
2018. dec. 23. 12:15
 7/16 A kérdező kommentje:
5-ös ezt azért mondod hogy sokan cserélnének velem mert van munkahelyem?
2018. dec. 23. 12:17
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogd fel hogy azt a csajt nem erdekled ne legyel szanalmas. Ne talalkozz vele mindig, menj el a haverokkal valahova egy ilyen nore ne pazarold az idodet, arra vagy neki jo hogy kibeszelje valakinek a problemait masra nem
2018. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Te legalabb nem vagy munkanelkuli. Az is valami. En lassan ket honapja el se hagytam a portàt mert nem hivnak interjukra se. Neha igen legutobb oktober vegen voltam egy interjun gyarban de nem vettek fel.
2018. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%
Már ne haragudj, de szerintem azért ez részben a te hibád. Miért csinálod mindig ugyanazt otthon? Szerezz hobbit, szerezz barátokat, szerezz párt magadnak. Nem fog semmi sem az öledbe hullani. Tegyél érte, hogy legyen valami értelme az életednek.
2018. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!