Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt mád is rajtam kívül...

Van itt mád is rajtam kívül akinek egyformán telnek a napjai? Mindennap ugyanazt éli meg?

Figyelt kérdés
Nekem minden napom egyforma.Majdnem mint az idétlen időkben című filmben a meteorológusnak.Ugyanaz a környezet,ugyanazok az emberek,ugyanazok a mondatok mindennap.Megőrülök ha ez így megy tovább.Nem börtönben vagyok csak otthon és a munkahelyemen.
2018. dec. 23. 11:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
8-as igazad van csak nincs más lány akivel beszélgethetnék személyesen.Meg birom is a lányt mert amúgy nem rossz ember.Meg nem is csúnya.
2018. dec. 23. 12:31
 12/16 anonim ***** válasza:

legyenek céljaid és annyit fogsz koppanni és annyiféleképpen, hogy nem lesznek unalmasak a napjaid :D

és ne fuss olyan szekér után, ami századszorra sem vesz föl. szóval azért tanulj az elutasításból.

Ne az legyen a célod hogy AZT a lányt megszerezd, hanem, hogy legyen egy jó párkapcsolatod.

Remélem, érted...

2018. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Egyelőre nincs más lány akivel beszélgethetnék.Mármint személyesen.Haverok is ugyanazok meg a programok is.Munkahely is ugyanaz,munkatársak is ugyanazok,lányok nem dolgoznak nálunk,nem véletlenül nem ismerek más lányokat.
2018. dec. 23. 12:50
 14/16 anonim ***** válasza:
nekem is szinte minden napom ugyanolyan, de nincs vele bajom, mert minden napomat élvezem :)
2018. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

hát akkor legyen a célod az, hogy megismerj új embereket, legyen jobb munkahelyed, stb.

aki semmit sem akar az élettől, az tényleg nem kap semmit. tenni kell a céljaidért, mert le lehet élni egy életet a jó meleg szobában is ám, csak akkor nem fog történni semmi.

2018. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Biztos bennem van a hiba, de én meg másra sem vágyom, csak hogy az egész életem ilyen eseménytelen, kiszámitható, egyforma napok soraként telhessen el. (Igy is telik, és boldog, nyugis vagyok miatta.) Nem biom a pezsgést, az idegeskedést, a kiszámithatatlanságot, a változást.

És már gyerekkorom óta ilyen vagyok.


30F

2020. márc. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!