Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, akinek szintén...

Van itt olyan, akinek szintén nem úgy sikerült ez az év, ahogy szerette volna? Jobbra számítotok 2019-ben?

Figyelt kérdés

Nekem már a legelején véget ért az első kapcsolatom. Ez igazából rányomta a bélyeget az egész évemre...hosszú sztori és most nem is ez a lényeg. :D


A suliban sem sikerült a saját elvárásaim szerinti eredményeket elérni. Eddig ritkán történt meg az, hogy 1-2 ponttal maradjak le a jobb jegyről, most viszont elég gyakran megesik sajnos. Bár az egy pozitívum, hogy nem buktam meg semmiből...ennek gondolom örülni kellene.


Nem vagyok nagy szerencsejáték függő, nem is tartom magam különösebben szerencsésnek, de úgy havonta rakok 1-2 tippmixet. Régen legalább azt a pénzt visszanyeregettem amiket előtte elbuktam, idén viszont egy nyertes szelvényt sem tudtam felmutatni. Ezzel csak azt próbálom mondani, hogy valamiért a szerencse idén nem igazán akart rám kacsintani.


3 évig volt barátnőm, odafigyeltem a külsőmre ebben az időszakban is és relatíve elégedett voltam magammal. Amióta ő nincs azóta egyre rusnyábbnak látom magam, egyre több hibát fedezek fel magamon, és nincs rajtam egy olyan rész sem, amire azt mondanám, hogy igen ezzel elégedett vagyok. Tudom ez elég nőiesen hangzik, de sajnos a mai világban a külsőség és a pénz számít csak.


Ha már pénz...nem hiszem, hogy álltunk ennyire rosszul bármikor is anyagilag, mint most. Tanulok még, nem vagyok önellátó. Kapok némi pénzt a tanulmányaimra, de anyáéknak is be kell segíteniük kicsit sajnos. Kb. mindannyiunk zsebe üres. Egy garast nem tudunk félre tenni.


Szociális életem 0 lett. Egy nagyon fontos embert elvesztettem (az exem), és nem ismertem meg olyan embert idén, akit kár lett volna nem megismerni. Egyre többet csalódom magamban és a többi emberben is. Ezért annyira nem is keresem senkinek sem a társaságát.


Összességében részemről ez nem volt egy jó év, és 2019-től sem merek jobbat várni. Ti hogy összegeznétek az éveteket? És mit vártok a következő évtől? :)



21F



2018. dec. 27. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:

béna év volt..

két hét és tudom, hogy ugyanilyen vagy milliószor jobb lesz a kövi..

2018. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem pocsék egy évem volt, annyit sírtam, mint előző két évben összesen nem. Remélem már öröm is jön az új évvel.
2018. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha azt nézzük akkor egy jó évem volt.

Viszont egy mérgező kapcsolatban voltam így nem volt olyan hét, hogy ne idegeskedtem volna vagy idegessen mentem a melóba. De az mellett jó volt a kapcsolatom csak hosszútávon káros és így végeit is ért szeptemberben. Megviselt, de ennél a legrosszabb az volt, hogy költöztem faluból városba és ugye ezzel semmi baj csak a váoba nem beszélik a magyart így a szakítás fájdalmai mellett még a nyelvet is tanulnom kellett.

A barátaimtól távól, munkahelyem még nincs, de a következő évben lesz munkám.

Ez az év elég stresszes volt, de most mivel szabad vagyok így azt csinálok amit akarok.


A következő évben a leendő munkám mellett elkezdek majd edzeni illetve egészségesebben étkezni. És persze hétvégente a barátaimmal bepótalni az elmúlasztott évet sok bulival.


Kapcsolatot nem tervezek inkább csak a kalandok, de sosem tudni, hogy mit hoz a jövő :D


Ahoz, hogy jobb évem legyen a 2019 akkor azért tennem is kell és tenni is fogok.

Röviden ennyi.

2018. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Minden évbe fölkell tenni az ilyen kérdést? Bocs nem árulom el a nagyközönségnek. 😃 annyit mondok jó.
2018. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez életem egyik legrosszabb éve volt. Bűnözők, szélhámosok anyagilag és mentálisan teljesen a padlóra küldtek, majdnem hajléktalan lettem, az ellenségemnek se kívánnám azt a sok rosszat,a min átmentem. Csak a küzdőszellemem maradt, bár nagyon meg vagyok törve, ritka f..sul érzem magam.
2018. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem rettenetesen betegen telt az egész év. Ez kisebb részt természetes folyamatoknak, nagyobb részt az "orvosoknak" volt köszönhető.
2018. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Elég vegyes évem volt. Volt egy nagy tervem az évre, amit 85%-ban elértem és az egész életem megváltoztatja. A másik véglet, hogy az idei volt a legmagányosabb évem, egész évben még kapcsolatba se kerültem bele (nem is tettem valami sokat érte, tehát innentől csak önsajnálat). Elvesztettem egy közeli barátomat, viszont ezek ellenére összességében jobban sikerült az évem mint 2017.

2019-re 3 fő célom van remélem jövő ilyenkor is azt fogom írni, hogy elértem amit kitűztem.

1. cél suli után értelmes munkát találni és elköltözni itthonról végre

2. cél megszerezni a jogosítványt és autót venni

3. cél találni végre egy normális lányt


20/F



Sikerekben gazdag boldog újévet kívánok mindenkinek aki olvassa.

2018. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Év elején azt hittem, hogy lesz egy működő informatikai vállalkozásom, aztán nem jött össze mert túl béna voltam. Apám meghalt a nyáron, most meg munkanélküli vagyok. Tehát az évem egy rakás vacak volt. Most vagy sikerül a szakmákban elhelyezkedni, és jobb évem lesz, vagy nagyon meg fogom szívni, és többé nem lesz jó évem. 25/F
2018. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meghalt egy nagyszülőm, majd szakított velem a barátom, majd felmondták az albérletem. Mikor már kezdtem újra egyenesbe jönni, leépítés volt a munkahelyemen, és kirúgtam, amitől annyira besokalltam, hogy megpróbáltam magam kinyírni, most már azt mondom, szerencse, hogy nem sikerült.

2019 ennél már csak jobb lehet :D

2019. jan. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!