Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Boldog, sikerekben gazdag...

Boldog, sikerekben gazdag újévet kívánok mindenkinek. Nők terén, emberileg milyen változásokat szeretnétek?

Figyelt kérdés
Kívánok nektek jó fenekü, nagy mellű, érdekektől és hisztériától mentes korrekt nőket. Akik nem attól frusztráltak és kinlódnak hogy terülj-terülj asztalkámat nem kapnak, hanem pont attól boldogok, ha önzetlenül adhatnak. És csak annyit és úgy várnak el amennyit ők adnak. Vagyis személyiségproblémától mentes nőket nektek! Normális, emberi aggyal megáldottakat.
2018. dec. 31. 20:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
7-vagyok) Na igen.. Naponta megkaptam ezen az oldalon is hogy lehetetlen, sőt egyenesen bíztattak rá hogy nyírjam ki magam. Remélem boldogok azóta azok az emberek, mert úgy is fogok tenni..
2018. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Bolondokra nem kell hallgatni. Inkább az a gond, hogy azok is ülnek a babérjaikon, akik látják a problèmádat és mégsem tesznek érte, pedig nőkènt tehetnének.Sunyi ládák.Bezzeg áskálódni tudnak.
2018. dec. 31. 23:08
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem csak nőkről, random emberekről van szó itt GYKn is. De lényegtelen, már lemondtam arról hogy valaha is boldog legyek. Nehéz megtalálni a több millióból azt az egyetlen kirekesztett lányt aki csak egy kicsit is hasonlít rám.. A segítségből pedig nem kérnek az emberek.
2018. dec. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%

Utolso..:D Nem lenne jobb ötlet inkabb sajat magaddal megbékélni?


Ha most nem vagy boldog,egy párral sem lennél az.


Saját magad vagy akivel leéled az egesz életedet és nem egy másik emberrel..:)

2018. dec. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13-as vagyok) Lehet te így látod, de nekem soha nem volt senkim, és ezt úgy értsd semmi barátok, semmi. És én tudom hogy egy "párral" minden más lenne. Akkor lenne amit élveznék lenne miért felkelni. De így? magam miatt nem akarok élni, mert nekem ennek semmi értelme. De nem várom el hogy megértsd. Mindenkinek más jelenti a boldogságot. Nekem a magány k-vára nem az.
2018. dec. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
51%
Kepzeld nekem is k***a rossz volt a gyerekkorom es akkor sem es most sincsenek se barataim es párom sem volt soha,úgyhogy ne panaszkodj itt nekem. Ha en nagyrészben elfogadtam magam akkor neked miért ne menne.
2018. dec. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ha pedig élveznél párral felkelni akkor miért nem teszel többet érte?? Ne a lanyokert,hanem magadert es az adottsagoidert..
2018. dec. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

13-as vagyok) Először is, nem tudok mit tenni, ha nekem a több millióból az az egy ritka, kirekesztett visszahúzódó de mégis aranyos lány kéne akit lehetetlen megtalálni.

Depressziós visszahúzódó vagyok, személyesen nem is menne, de akit én keresek nem az instán éli az életét. Nehéz, esélytelen.

2018. dec. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!