Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha elítélnek emberek a kinézet...

Ha elítélnek emberek a kinézetem miatt mit csináljak?

Figyelt kérdés
Maxo kihoztam magamból, mert járok fodrászhoz, edzek és higéniailag is rendben vagy. Ruhákban pedig színes visszafogott.s
2019. jan. 6. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
De akkor mégis mi a gondod? A leírásod alapján adsz magadra, nem vagy igénytelen.
2019. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az arcom, amit nem tudok lecserélni.
2019. jan. 6. 20:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle hátsó szándék nélkül mondom, hogy kép nélkül lehetetlen eldönteni, hogy valóban nem túl előnyős az arcod, vagy te képzeled be magadnak.
2019. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Ha a leírásod alapján tényleg kihoztad a maxot magaból akkor semmmit sem tudsz tenni...
2019. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
100%
Szard le őket, az a legbiztosabb. Semmi közük hozzá hogy hogy nézel ki, főleg hogy igénytelen se vagy.
2019. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért ítélnének el? Kik? Mit mondanak? Hogy fejezik ezt ki?


Én pl arcra nagyon randának tartottam magam. Középsuli elején még piszkáltak is vele. De abban a korban, szerintem nem lehet vele mit csinálni, egyesek ilyenek.

Ahogy kikerültem egyetemre, és magamat is elfogadtam, kb 1-2 évente ha van, hogy valaki beszól, de az ilyeneket leszarom, nem foglalkozom velük.

2019. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az irigyseg miatt szoktak beszolni. Ha szurke eger lennel,olyan atlagos vagy ronda,senki se foglalkozna veled. Maguknal jobbnak gondolnak es igy probalnak maguk ala helyeznk,h leszolnak .


Fotora en is kivancsi lennek.

2019. jan. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, minden ember más és más dolog rejlik benne azaz tudás, érzelmek....stb.

Ilyen vagy ...és?!

Szerintem te nem fogadod el saját magadat és ezt vetítés másokra is.

Amúgy ki tökéletes?

Ha valaki tökéletes külsőre , hidd el nekem a belépővel van bibi.

Jártam egy lánnyal csodaszép popsi, nagy mellei, bajos arc , csak úgy szerette ha hozza nyúlok ha hason fekszik , ki tudja miért, és 6 hónap után vége volt mert egy őrült liba azért. 38 e és nincs senkie sem.

Ne aggódj és stresszelj amin úgysem tudsz javítani, csak ha plssztikaztatod az arcodat. Föl a fejjel. :)

2019. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok a világ legszebb teremtménye és ezért be szoktak szólogatni és kötekedni velem. Ebbe csak az a poén, hogy beszólogatnak, kötekednek, de ezzel együtt velem foglalkoznak, az én kinézetemmel, életemmel, nem a sajátjukkal, tehát valamit nagyon jól csinálok, annak ellenére, ahogy kinézek. :)
2019. jan. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerinted mindenkinek minden vágya teljesül?! :( :)

Mindenkinek van ilyen vagy olyan problémája, ezzel kell élni az élet megy tovább.

Amúgy mindenki megtalálja élete párját, csak keresni kell. ::))

F.

2019. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!