Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti miért vagytok egyedül?

Ti miért vagytok egyedül?

Figyelt kérdés

Hogyan probálkoztok meg az ismerkedéssel?


Kor/nemet


2019. jan. 8. 21:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pár hónapja véget ért a párkapcsolatom. Nem csajozok. Persze nem is menekülök a dolog elől. Csak egyre jobban kezd hiányozni a gyengédség :S


29f

2019. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hogy miért? Sok oka, mindenkinek más. Nekem az ok az, hogy bár az ösztönös dolgok miatt néha hiányzik de nem túlzottan, saját felfogásból sem akarok, ha jön valami akkor nem fogok elzárkózni, de ennek kicsi az esélye mivel gyereket nem akarok, és sok más olyan kritérium van a fejemben ami az egyébként is szűkös lehetőségeket szinte a 0 ra csökkenti. Pl nincsenek nagy vágyaim, vagyonhajhász nem vagyok ház, autó, és hasonlók... Megelegszem egy kis házikóval, albérlettel ami éppen annyit nyújt hogy a napi szükségleteket kielégítse. Van még sok más nem sorolom fel, de az emberi oldalát nézve azt kell mondjam, hogy csak szét kell nézni a világban vagy csak itt gyakorin... Önző, kétszínű, jellemtelen, perverz és megbízhatatlan az emberek nagy része. Csak nézd meg az itteni kérdéseket és válaszokat, itt élik ki az emberek azt amit a felszínen nem mernek és nem tudnak de valójában ez jár a fejükben.

Hát kérdem én, szükségem van nekem arra hogy egy nagy valószínűséggel eleve halálra ítélt kapcsolatba kezdjek? Ami csak egy ideig nyújt viszonylagos pluszt és örömöt. Utána csak arról szól hogy viseld a másik keresztjét is a magadé mellett. Sok fölösleges felelősség, fölöslegesen elpazarolt idő és energia, ami végül csak csalódást nyújthat... Nem beszélve arról, hogy az élet egy bizonyos kor után, már nem ad hanem elvész, mindent amit szeretsz vagy amiért egy életen át dolgoztál stb. Így én azt mondom minél kevesebb annál jobb, ha meghalunk úgyse viszünk semmit magunkkal.

Na most ha figyelembe vesszük, hogy hány ehhez hasonló gondolkodású nő létezik, és ebből a valószínűleg igen kevés nőből, hánynak tetszenék pl vagy egyáltalán ő nekem l, akkor látható hogy jobb elfogadni az igazságot, ami az hogy nem egy természetes állapot az egyedüllét de megfelelő gondolkodással, és ehhez mérten alakított körülményekkel el tud lenni az ember egyedül is. Egyetlen hiba ebben a hófehér tervben, hogy idős korban üt vissza ez a dolog, de majd ha megérem akkor foglalkozok ezzel a dologgal.

2019. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!