Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában semmi motivációm sincs?

Figyelt kérdés

Nem csak tanulással kapcsolatban, hanem úgy kb mindennel. Azt sem tudom még, mi szeretnék lenni, de úgy a mindennapokban sincs meg az a dolog, ami éltetne.

Mostanában az van, hogy elmegyek suliba, hazajövök, és a tanuláson kívül semmi hasznosat nem csinálok, de még olyan elfoglaltságot sem találok, ami életet verne belém, vagy ilyesmi. Nincs oly sok barátom, velük is csak ritkán járok el csavarogni, mert messze laknak, csak suliban vagyok javarészt velük. Aztán 4 éve járok edzeni, de az is sokszor monoton szokott lenni, egy idő után mindig megunom, és már kedvem sincs elmenni, most se mentem már 1 hónapja. Mivel tudnám lefoglalni magam hosszabb időre, amivel boldogabb lennék, céltudatosabb, elszántabb és kedvem is lenne hozzá meg motivációt adna?

Lehet csak nagyon lusta vagyok, de mégis, az olyan dolgok, mint az olvasás, filmnézés, süti sütés egy időre le tudnak kötni, aztán megint olyan érzésem van, hogy semmi értelme sincs ezeknek, mert utána semmivel sem lesz jobb a helyzet. Konkrétan nem találom a helyemet, és őszintén szeretném, hogy jobb legyen valamivel ez az egész.



2019. jan. 9. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Az életünket magunk irányítjuk, tegyél érte hogy jobb legyen.

Pl szerez egy barátnőt. Első lépésnek jó lesz.

2019. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Két féle ember van, aki tudja mi a célja és a céljához vezető utat tapossa már, és aki még nem tudja, és magát az utat keresi ahol aztán rátalálhat valamire, ami a célja lehet. Ha az útkeresés közben vagy, és még nem találtál rá a célodra, akkor másik úton kell járni, de ahhoz előbb meg kell találni. Kezdésnek, kis lépések, kis változtatások. Kimozdulni a megszokottból, minden irányban :) Pl. Terem edzés helyett kerékpározás a szabadban. Felfedező utakat tenni, kezdetben a környéken, aztán egyre távolabb. Ismerkedni, beszélgetni.

Elkezdeni szaunázni. Reggelente hideg fürdőt venni, utána futni 15 percet.

Sétálni a mezőn, kirándulni, túrázni. Letenni a jogsit, hogy távolabbi helyeket is könnyebben megközelíts, felfedezhess, amit nehézkes vagy lehetetlen lenne a távolság, vagy a rossz tömegközlekedés miatt egy nap alatt megtenni ( és itt egyenlőre Magyarországra gondolok.

Sok kicsi apróság, kicsi lépések.

2019. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bülyeségek elveszik az energiád. pl az is hülyeség miután kieléfültél sutievés után azt mondani seemmi értelme. minden fontoe, minden sámít. A sutievés után lény hálás, elötte mondj imát" kedves süti, szeretlek, megeszlek, köszönöm"

Engem is nagyon leköt egy jó könyv, filmezés. Ideje fizikailag is serkentened magad, merrt a fizikai inaktivitás halál-hozó, egészségtelen. Kocogj naponta 5-10 percet.

2019. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!