Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mért van több...

Szerintetek mért van több magányos férfi mint nő?

Figyelt kérdés
Ez csak itt az interneten van így vagy alapból is?
2019. jan. 9. 21:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezek tények akkor több nő van mint férfi mivel nálunk nincs poligámia.
2019. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Az én környezetemben a nők magányosak inkább. Talán az interneten és itt a férfiak írják ki szívesebben, hogy szenvednek ettől, a nők meg csendben "elhordozzák",mint én is.
2019. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mit értünk magányosság alatt. Ha a párkapcsolat hiányát, akkor elvileg közel ugyan annyi nő és férfi magányos. Ha nincs társasága és olyan egyedül van mint a kisujja, akkor meg a fene se tudja.


Nekem pl nincs párkapcsolatom, de tartalmas az életem és nem unatkozok.

2019. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Mert a nő akkor kefél amikor akar, a pasi meg akkor, ha tud.
2019. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mond ezt a minden második 80+kg-os kutya macska istenítő nőkre gondolva
2019. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egy nő/lány könnyebben talál magának "magányűző" partnert. Nem feltétlenül szexre gondolok, hanem beszélgetésre, meghallgatásra. Valakit aki kicsit érezteti vele a törődést.


Viszont valójában nehéz megállapítani mikor ki mennyire magányos.


Van aki kapcsolatban is az, van aki egyedül sem. Ismerek igazi karrieristákat akik magasra teszik a lécet és évekig elvannak egyedül. Meg ismertem olyanokat akik szinte kapcsolatfüggők és ha egy hétig nincs valakijük akkor meg vannak halva.

2019. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Vegyünk egy csúnya lányt és egy csúny fiút. A csúnyát úgy értem, hogy jóval átlag alattiak, de nincs testi deformációjuk vagy éppen nem abszurdan kövérek vagy vékonyak, csak csúnyák...


A lány még is így könnyedén talál magának átlagos kinézetű fiút, de ha lejebb viszi a mércéjét, akár itt a gyakorin mindennapra talál egy új fiút magának. :)


A csúnya fiú meg nagy nehezen talál egy hozzá hasonló kinézetű lányt vagy éppen kiemelkedő személyiséggel kell rendelkeznie, hogy egy átlagos lányt találjon.


Teljesen más lehetőségei van ennek a fentebb leírt két személynek még akkor is ha ugyan olyan szinten vannak kinézetileg (most a személyiségbe ne menjünk bele).

2019. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
hülyeség. mindig is több magányos nő volt, mint férfi.
2019. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem pontosan ugyanannyi van, csak a nők nem picsognak gyakorin
2019. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert egy nőnek alapvetően semmit nem kell tennie egy kapcsolatért.
2019. jan. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!