Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire ítélik ezt el?

Mennyire ítélik ezt el?

Figyelt kérdés

Igazából nem nagyon érdekel hogy elítélnének-e vagy nem, de azért kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye.

Lényegre térve én 17 (F) vagyok és úgy vagyok vele hogy 14 éves lányig simán lemennék, hogy ha van esze és tudja mit akar (mert beszéltem már nem egy fiatalabb emberrel aki még egy 20 évest is felűlmúlt agyilag!)

AZ egyik kérdésbe mindenki lehordott mindenkit 3-4 év korkülönbség miatt, de személy szerint jobb lenne egy fiatalabb lány, aki még (ha van esze) nem "pasizgatott" ellenbe egy 17 éves korba hozzám "stimmelő" lánnyal. Egy fiatalabb lány, akinek ha van esze még le kehet beszélni arról hogy agyonsminkelje magát és haspólóba pózoljon az interneten. Ellenbe egy 17 éves lánnyal, aki már nagyon felnőttesnek érzi magát és ő dönti el mit akar. Nekem ez az 1-2 példa is azt mutatja hogy egy fiatalabb lányból komolyabb "kapcsolatot" lehetne kihozni, legalábbis eddigi beszélgetések alapján korba hozzám felérő emberekkel még szinte egyszer se értettük meg egymást. 3-4 évet tényleg ennyire elítél mindenki? Attól függetlenül hogy a korkülönbség mondjuk 14-17 / 15-18 az a három év mit számítana pár év múlva? Semmit.

De cserébe ha megtalálod azt aki tökéletes és leéli veled az életét azt pár szaros és nem fogja megutáltatni veled, nem? Túl egy kalap alá vesznek mindenkit, mert az emberek 90%-a már csak egy dologra megy, nem igazi kapcsolatra, és aki tényleg akar normális kapcsolatot már annak se hisznek, főleg egy ilyen anonym oldalon, ahol bármelyik profil mögött lehet egy pedó40-es ürge. DE van még aki nem csak kihasználni és megfektetni akar lányokat, ezt jobb ha tudjátok.



#magány #egyedüllét #kapcsolat #társkeresés #holvannakinstanélkülilányok:C
2019. jan. 10. 14:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valakinek a fonál más irányba ment volna, akár mennyire hihetetlen de itt egyáltalán nem szex kapcsolatról volt szó. Szóval legye én akármennyi és legyen a nem létező barátnőm akármennyi, szerencsére van annyi eszem hogy "mindent idejével" :) Szóval normálisan a kommentekbe.
2019. jan. 10. 14:05
 2/5 anonim ***** válasza:

az utolsó mondatra egy megoldás létezik, a személyes ismerkedés, minden más teljesen elvetendő.


egyébként szerintem ez a 14-17-es felállás csak azoknak szúr szemet, akiknek muszáj beleszólnia mások dolgába, ami azért nem az átlag.


ettől függetlenül én is azt tapasztaltam, hogy csak a korral semmiképp nem lehet jellemezni valakit, pedig nekem is tanácsolták már párszor, miután átb_szott egy 14 éves csaj, hogy miért nem ismerkedek korombeliekkel, mert hát ezek kamaszok és lehet egyik nap még nagyon is kedvel, másik nap meg szó nélkül megszakít veled minden kapcsolatot, mert olyan kedve van.


aztán közben egy 21 éves csajjal is pont ugyanennyire jártam hasonlóan...pedig arra bármit lehet mondani, csak azt nem, hogy kamasz. szóval igen, ha egy olyan 14 éves lányt talál az ember, aki felfogja azt, amit csinál, és nem csak szórakozik, akkor tökmind1, hány éves. szívem szerint még azt mondanám, hogy simán beleférne a 20-on éves korosztálynak is...na pedig ott aztán tényleg társadalmilag ellenzett dolog ez...

2019. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:

Szerintem 14-17 még teljesen oké, 11-14 érdekes lenne, mert egy 11 éves még kicsi, de egy 14 éves már nem hülye. Vannak hülyék, hozzáteszem, de az már más kategória.

Köztem meg barátom közt 2 és fél év van (16-18), senkit nem zavarna, hogyha te és a barátnőd közt 3 év lenne, fél éven nem sok múlik, de akkor az a lány tényleg legyen normális.

Lehet néha megfognak nézni titeket, de most komolyan, ne mások véleménye miatt ne legyen már kapcsolatod, még ha fiatalabb is a lány.

2019. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Így van kettes köszi :) Idősebbet nem igazán akarok, az valahogy nekem nem lenne jó egyébként :D Viszont fiatalabb az nem érdekelne.. Csak ugye elég nehéz visszahúzódó ember ként a neten megtalálni egy ilyen lányt aki elfogad... Személyesen nem is tudnék hol ismerkedni, meg nekem erőltetett is :/ Főleg hogy akikkel eddig beszéltem senki se volt pesti egyébként.

Visszahúzódó lányt akarok aki nem a barátjaival van elfoglalva meg más fiukkal irogat, hanem tényleg elfogad és Velem foglalkozik. Ahogy én is vele, mert ha meglenne ez a lány meglenne az életem értelme is.

Leírtad a tutit, ment a zöld barátom (Y)

2019. jan. 10. 14:21
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as sajnos a dolog csak egy elképzelés.. Vagyis egy álom ami sose fog "megvalósulni". De jó elképzelni meg érdekelt mások véleménye.. Korombeliek meg úgy se fogadnának el mert kicsit se vagyok olyan mint ők bulizgatás snapchat stb, meg amúgy is egy 17 éves lány már tutira volt előttem valakivel, egy 14 éves lány pedig esélyesen nem, ha van esze :) Kár hogy csak fantáziálok a szeretetről egész életembe. De ez van. Nem érdekelne a kor, felvállalnám az összes nem létező ismerősöm között :D
2019. jan. 10. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!