Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Van itt olyan akinek sose volt barátnője?

Miért nem volt még, ha igen?

jan. 12. 18:14  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Nem volt. Mert antiszociális vagyok.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont jan. 12. 18:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kor/Nemet is

# 2/15Időpont jan. 12. 18:18 Privát üzenet
Nekem még nem volt. 39F Azért nem volt, mert elutasítottak. Nem mondták, hogy miért.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/15Időpont jan. 12. 18:24 Privát üzenet

Nem volt mert 15 évesen elkezdtem orrvérzesig dolgozni egy projektemen és megosztott figyelemmel meg nem okoznék nagy örömet senkinek..

30 előtt nem is fog érdekelni a téma..

25f

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/15Időpont jan. 12. 18:33 Privát üzenet
35 éves koromig nem volt, utána volt egy kapcsolat, de úgy érzem, soha nem lesz másik kapcsolatom.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/15Időpont jan. 12. 18:38 Privát üzenet
Én 27 éves férfi vagyok és soha nem volt csajom és most már nem is szeretném, hogy legyen. Én próbálok más dolgokkal foglalkozni, a csajozás nem érdekel.

# 6/15Időpont jan. 12. 18:50 Privát üzenet
Én mentálisan beteg vagyok, gyakran vannak gyilkos gondolataim, ha lenne feleségem, meg gyerekem, akkor esetleg bántanám őket, azután meg a sitten rohadnék, szóval én inkább a magányt választom és saját magam próbálom szeretni.

# 7/15Időpont jan. 12. 18:53 Privát üzenet
Nekem azért mert visszahúzódva élek a világtól. Fizikailag nem vagyok csúnya, de már lemondtam belül róla hogy sikerülhet, mert régen sokat próbálkoztam, és mindig csak szenvedés lett a vége. Szóval feladtam, egy ideje, de mivel sehova nem járok így mostanába nem is lesz az tuti. (33/f)

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/15Időpont jan. 12. 18:54 Privát üzenet
Van egy alapbetegségem (ami inkább állapot), és ez meghatároz mindent... (36F)

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont jan. 12. 19:01 Privát üzenet
#1 válaszadó vagyok. 18/f

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/15Időpont jan. 12. 19:14 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Női fiatal munkavállaló vagyok és fiatal férfi főnököm is van kinek barátnője van viszont sose reagál nekem semmire se telefon se Facebook viszont bármit amit feltöltök...
Lehet egy életet úgy leélni hogy sose volt még valakinek barátnője? 22/F
Aki fél a kezdeményezéstől annak sose lesz barátnője?
Szerintetek gáz ha egy 18 éves fiúnak még sose volt barátnője?
18 éves vagyok van egy barátom sose voltam féltékeny tipus de a legjobb barátnője undorító. A barátomon kívül mindenki látja hogy tetszik a "nőnek" Mi mind oszt. T vagyunk. és...
Egy adott munkahelyen miért buizák le a másikat ha megtudják nincs barátnője? Ezt sose értettem mikor közben otthon ő is papucs lehet .

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!