Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan akinek sose...

Van itt olyan akinek sose volt barátnője?

Figyelt kérdés
Miért nem volt még, ha igen?
2019. jan. 12. 18:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sajnos még nem volt, ami több minden miatt is érdekes, mivel elég népes városban (Budapest) élek, szóval ennél nagyobb esélyem nem is lehetne.

Egyébként készen érzem magamat arra, hogy egy lány az életem részese legyen csak egyszerűen még nem hozott eggyel sem össze :( Igaziból nem vagyok depressziós meg semmi, élek, megvagyok, egészséges vagyok szerető emberek vesznek körül csak magányos vagyok és egyedül vagyok mivel testvérem sincs :(

Talán a magasságom lehet a gond mivel elég alacsonynak mondható vagyok. De igaziból annyira nem parázok erre rá, egyszerűen kicsit elkeseredtem de majd felkeltem valaki érdeklődését. Mert szerintem amúgy jól tudnék kapcsolatban élni mert elég érett vagyok és a koromnál komolyabb és más dolgok is érdekelnek mint a tömeg embereket...

18/F

2019. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem tudok ismerkedni, taszítom az embereket. 28/F
2019. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

Nekem pl nem volt még és azért, mert csúnya vagyok. A lányoknak meg nem kellenek a csúnya fiúk.

23/f

2019. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Szociális fóbiás vagyok, emellé csúnya, alacsony és gyerekarcú.
2019. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
39f nem volt. gátlásos vagyok és unalmas, vhogy sose tudtam megtalálni a hangot a nőkkel. városi remeteként élem az életem
2019. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!