Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék hogy ez változzon?

Mit tehetnék hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

Nincsenek iismerőseim, se barátaim, és barátnőm soha nem volt,azt se tudom hogyan kell csajozni, vagy bármi más, soha nem volt kapcsolatom, de még lánnyal sem beszélgettem nagyon élőben, természetesen depressziós lettem, de egyre nehezebben bírom. 26 éves lettem tavaly ősszel, tehát nem régen, 4 év múlva 30 leszek, és ezalatt 19 éves korom óta van ez miután elvégeztem a középsulit, kamaszkoromban sem buliztam, tehát minden kimaradt az életemből.

Voltam már Pszicholgusnál, de nem segített csak lehúzott anyagilag.

Önbizalmam abszolút nincs, szüleim nem segítenek, nem tudom mit lehetne tenni,. Nekem már inkább barátnőre lenne szükségem, aki hajlandó elviselni hogy jelenleg biploráis depresszióm van, meg csendes visszahuzodó vagyok, de jólelkű. De ezalatt az idő alatt sokszor beszélgettem interneten is lányokkal, több kevesebb sikerrel, de senki sem akart kapcsolatot.

Én csak attól félek, hogy ha most sem változott semmi, később sem fog, ha nem változott 7 - év alatt semmi, meg kamaszkoromban sem, akkor nem fog ezalatta a 4 év alatt, sem amikor betöltöm 4 év múlva a 30t. Mindig ha erre gondolok öngyilkos akarok lenni, mert így felesleges élni.


2019. jan. 12. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy x idő alatt nem fog változni semmi. Minden másodpercben történhet valami, akár a te döntésed miatt, akár külső tényezők miatt.


Változtass a hozzáállásodon.

Minden nap tele van lehetőségekkel, vedd észre, és élj velük.


Depressziós vagy, csendes, félénk, visszahúzódó. Jól érzed így magad?

Ha nem, akkor lassan, kis lépésekben változtatnod kell. Ne gubózz be, mert csak jobban megerősíted magadban a visszahúzódottságot. Kicsit mindig feszíteni kell a komfortzónát, hogy táguljon. Teher alatt nő a pálma.


És ne feledd: minden nehéz utat legyőz az akarat!

2019. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem tudom hoygan lehetne elkezdeni a változtatást.
2019. jan. 12. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kicsit több infó kellene.


Mondjuk kezdd azzal, hogy leírod, mit szeretnél, miben akarsz változni, milyen akarsz lenni.


Ha például szeretnél bátrabb lenni, akkor először olyan helyzetekbe vidd magad, ahol erre szükség van, de csak olyan mértékben, amit még képes vagy megtenni egy kis erőfeszítéssel, tehát le tudod győzni idővel.

Szóval ne ugorj rögtön a mély vízbe, mert az csak erősíti a "fóbiákat". Legyőzni csak úgy lehet, ha lassan hozzászoktatod magad, hogy már ne legyen olyan idegen a helyzet.

2019. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mintha saját magamról olvastam volna!... :(

De nem késtél le semmiről!

30 éves koromban találtam barátnőt.

Őszintén szeretjük egymást!

20 év után házasodtunk össze, - azt is csak azért, hogy ha szólítana a "Tepsi Bt.", akkor legyen mihez nyúlnia - magán kívül is.

Nyugi!

JÁRJ NYITOTT SZEMMEL és PRÓBÁLJ meg bízni a nőben, aki hozzád szól!

Legyél gáláns, természetes, - mert azt azonnal kiszagolják a nők, ha szerepet játszol!

Csak természetesen!

2019. jan. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!