Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudom, hogy nem működött de...

Tudom, hogy nem működött de akkor miért fáj ennyire a hiánya?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kedves fiúval megismerkedtem hét hónapja, végül nem jöttem vele össze, mert úgy éreztem nem megy. Most pedig nagyon össze vagyok zavarodva, mert nagyon hiányzik es mindig rámtör a sírás, fáj a lelkem. Nem értem miért van ez, mivel az utóbbi időben mar azt ereztem, hogy a terhemre van.... egesz napokat beszéltunk át, minden érdekelte velem kapcsolatban... tenyleg minden és épp ez volt az, ami megfogott benne. Kb egy hete, hogy nem beszélünk és, ha akkor úgy ereztem, hogy elegem van most miért hiányzik? Azt sem éreztem, hogy szerelmes lettem volna, viszont szerettem amilyen volt.

2019. jan. 17. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Mert nem voltál magaddal sem őszinte, nem engedted, hogy a valódi érzéseid eluralkodjanak rajtad, talán valami rosszul értelmezett büszkeség miatt.
2019. jan. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

hiányzik az érdeklődése, a rajongása


ha annyira akartad volna összejöttél volna vele, tehát nem ő maga hiányzik, hanem amit ő nyújtott

2019. jan. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy magány elleni pótlékot kerestél, nem voltál szerelmes bele, amikor együtt voltatok, azért volt fárasztó, mert azokat a tulajdonságait láttad, amelyek idegesítettek, zavartak...

Lehet, hogy amit szerelemnek gondoltál, azt jelentette, hogy a szerelem érzésébe voltál szerelmes, de valójában nem az illetőbe.

2019. jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolati szinten győzködöd magad, hogy nem működött volna, és nem voltál szerelmes, de ennek ellenére ezt érzed akkor nagyon is szerelmes vagy.
2019. jan. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"minden érdekelte velem kapcsolatban... tenyleg minden és épp ez volt az, ami megfogott benne"

ez nem lenne párkapcsolat, csak kihasználnád, hogy elzenghesd a dolgaidat neki. ezért hiányzik, mert meghallgat.

ha van pénzed menj inkább pszichológushoz, és próbálj meg kevésbé egoista lenni az emberi kapcsolatokban.

hidd el, ez rohatt nehéz, onnan tudom, hogy próbálkozom én is. szerencsére van akitől tanuljak.

2019. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Uccsó, ezzel aztán nagy marhaság lenne pszichológushoz fordulni. Ez a női lélek sajátja. Ezzel lehet legkönnyebben levenni a lábukról a csajokat. Ha figyelsz rájuk, ha fontosnak tartod őket.
2019. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lassacskán majd csak elfelejtem őt.
2019. jan. 18. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!