Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez már önpusztító életmód?...

Ez már önpusztító életmód? Mit tegyek hogy ha folyton ezt érzem?

Figyelt kérdés
"Nem érdekel,beletörődöm mindenbe,letojom az életem" Konkrétan mindent elrontott az életembe,és ez az érzés egyre nagyobb. Emberi kapcsolataim,és a tanulmányaim is tönkrement miatta, konkrétan az egész életem. Nem maradt senkim a családomon kívül. Eddig nem zavart,de már félig zavar,hogy nem tudok ebből kizökkenni. Hozzácsaptam egy alkoholproblémát,és drogproblémát is,ami megnehezített mindent. Egyszerűen halogatom az életemet,semmittevéssel töltöm el. A legnagyobb bajom,hogy még ilyenkor se tudok tenni saját magamért. Amikor a legrosszabb helyzetbe kerültem. Mélypontra. Sose tudtam tenni egy jobb életéért,pedig simán menne,ha cselekednék,csak bennem van,ez az érzés,és emiatt nem tudok se fejlődni,se előre haladni.
2019. jan. 17. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nőjj fel
2019. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első, te meg tanulj meg írni!


Hát igen, szerintem ezt nevezik önpusztító életmódnak. Főleg a drog ès alkoholprobléma miatt. Szerintem fordulj pszichológushoz, vagy valami önsegítő körhöz!

2019. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez már határozottan önpusztítás. Akarsz tenni valamit ellene, vagy hagyod hogy felemésszen?
2019. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos mi ezen nem tudunk segíteni:( ,neked kell döntened, hogy akarsz e vagy sem változtatni ezen, ha igen akkor pedig állj a sarkadra,és tegyél ez ellen ! Első lépésben fel kereshetnél egy pszichiátert,és el mehetnél elvonóra! Tudom könnyű mondani de ha te nem változtatsz rajta,akkor semmi nem fog változni! Senki nem tud helyetted változtatni...
2019. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!