Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha már most...

Mit tegyek, ha már most rettegek a nyártól?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben arra kellett rájönnöm, hogy alig vannak már barátaim és akik vannak azok se keresnek már. Barátnőm sincsen már egy ideje, teljesen egyedül vagyok és ez az érzés ahhoz vezetett, hogy már semmihez nincs kedvem. Illetve ez nem igaz; szívesen mennék helyekre, szívesen mennék bulikba, néha néha sikerül is ilyen programot megszervezni jól is érzem ekkor magam, de amikor pl másnap felébredek az ágyamban, megint érzem, hogy semmi kedvem kb élni, mert ilyenkor az időm nagyrészét az veszi el, hogy stresszelek a magány miatt, vagy hogy mi lesz nyáron, amikor ugye ki lehet élni magunkat, de nekem nem lesz senkim akivel eltudnék menni szórakozni. Ma is lemondták a programot, ami megvolt beszélve; péntekre is megvolt beszélve egy program hogy lehet elmegyünk rá, de semmi konkrét és azt hallom, hogy az egyik pl megy, mert ott lesz társasága, gondolom többiek is mennek és senki sem kérdezi meg tőlem, hogy "és neked lenne kedved?"

Barátnős téma is zavar, mert jelenleg nincsen senki az életemben, akinek eltudnám mondani a problémáimat, aki megértene és stb., de erre meg nincsen lehetőség, mert olyan egyetemre járok, ahol nincsen lány.


Szabadidőm emiatt egyébként úgy néz ki, hogy vagy játszom valamit gépen amit nem is élvezek igazából, vagy videókat nézek, sorozatot, elbeszélgetek teamspeaken netes barátokkal vagy szimplán fekszem és nézek ki a fejemből, arra gondolva, hogy mit is tudnék csinálni, hogy boldog tudjak lenni.


2019. jan. 22. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, melyik városban laksz?
2019. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Budapest, 19/F.

Még kiegészítésképp leírnám, hogy egyébként, mikor egy új társaságba kerülök nem tudok egyből felszabadulni, mindig kell valamennyi idő, hogy rendesen részt tudjak venni a beszélgetésekben, de alapjáraton nem tartom magam nagyon visszahúzódónak.

2019. jan. 22. 12:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy, akkor biztosan sok netes ismerős is szintén budapesti. Szervezzetek valami közös programot.

Én régebben cseteltem egy játék oldalán, ott pl. szerveztek csetbulikat.

2019. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Netes ismerőseim közül senki sem pesti.
2019. jan. 22. 12:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Menj diákmunkáznu ismerhetsz üeg uj embereket pénzt keresel 1200felett/óra

Kiprobálaz pár munkát ad eg utat az életben h majd mit akarsz és ne adj isten ha bejön még üunkatapasztalatként is megtarthatod a helyet meg ismerősöket

És nem csak ülsz és sajnáltatod magad. Lefáradsz és nem gondolkodsz ilyrn baromságokon.

Készitsd fel magad az életre

22/n

2019. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Legutóbbi nyáron már voltam diákmunkázni pont emiatt, de új embereket nem igazán sikerült megismerni. Mondjuk nyilván függ a munkától is, hogy mennyire lehetséges ez. De a pénz mindenképp jól jött.
2019. jan. 22. 13:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Nos kedves kérdező mintha engem írtál volna le :D Meg amúgy kicsit mintha én te lennék xd

Én mondjuk nem félek előre, azért el szoktam tudni tölteni a szabadidőmet és a mostani nyár is elég jó volt de amúgy igen, értem ezt a barátnős dologot mi is pár hónapja mentünk szét és elég rossz most :/ De igaziból majd lesz valami (főleg addigra :D)

Neten nincsenek annyira ismerőseim :/ Csak pár legjobb barátom van (2-3) és ennyi :D Hiányzik ez a barátnőzéses dolog is... De nem panaszkodom mert igaziból nagyjából mindenem megvan, most barátnőtlenségbe még nem halt bele senki :D Majd lesz ha úgy alakul és szerintem te is így állj hozzá. Ez az erőltetettség nem annyira megnyerő...

Amúgy voltam én is diák melózni és mindenre jó csak nem csajozásra :D 5 fiúval és 1 idős nővel dolgoztam együtt :D Viszont lett egy jó barátom akivel azóta is beszélgetek :) Sokan mondják meló vagy suliba ne ismerkedj mert nagyon visszájára fordulhat...

18/F BP

2019. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát én leginkább 40es emberekkel dolgoztam együtt, igazából eldumáltam velük, de érthetően nem bennük keresem a társaságot. Egyébként nem konkrétan siránkozom, hogy nincsen barátnőm, csak szimplán emlékszem, hogy akkoriban jobban éreztem magam a bőrömben mikor még volt. Azon gondolkoztam mostanság, hogy letöltöm a tindert és ott elszórakozgatok, meg hátha sikerül valami, de nincsen egy rendes képem se magamról, csak ilyen full idióta fejek amiket mások lőttek rólam.
2019. jan. 22. 17:05
 9/12 anonim válasza:
A diákmunkát ne úgy nézd, hogy megismerhetsz új embereket ha nem, hogy pénzt kereshetsz és eljuthatsz olyan helyekre ahová szeretnél. Jobban járnál ha diákmelóznál és igy adódik a lehetőség arra,hogy elmenj bulizni és ott megismerkedni vagy akár elmehetsz eseményekre. Barátnőt is szerezhetsz, de ez miatt felesleges idegeskedned. Én ugyan 20 éves vagyok és dolgozok, de amig nem volt munkám addig a barátaimmal sem tudtam találkozni illetve elmenni új helyekre. Ha az embernek nincs pénze akkor bizony lemarad dolgokról. Én ezt tudom neked javasolni. Nyár még messze van. Hajrá
2019. jan. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodom, hogy majd nyáron valamilyen fesztiválra megyek diákmunkázni, mert angol tudásom meg van + valamilyen szinten ingyen tudok kimenni. Bár nem tudom mennyi kvázi szabadidő lenne ott. Most sajnos nem tudok diákmunkázni egyetem miatt. Köszi az eddigi válaszokat egyébként!
2019. jan. 23. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!