Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme igyekezni, ha...

Van értelme igyekezni, ha úgyis egyedül fogok megöregedni?

Figyelt kérdés
Ahogy telik az idő,egyre biztosabb vagyok ebben.Meg abban is,hogy fölösleges bármibe is belekezdenem.Olyan értelmetlennek tűnik barátnő nélkül minden.Van egy pár barátom,testvéreim,szüleim,de mégis borzalmasan egyedül érzem magam.
2019. jan. 24. 22:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Az élet nagy problémái! XD
2019. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Hány éves vagy?:)
2019. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Úgy érzem nagyon messze járok a célomtól.Sőt,szerintem soha nem érek célba.
2019. jan. 24. 22:58
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy kishitű! Bízz magadban! Ne add fel! Igyekezz ismerkedni, járj emberek közé, akár céltalanul is, csak ne zárkózz be a négy fal közé. Légy türelmes!
2019. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány éves vagy?

2019. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Incel.

De amugy egyedul lehet igazán szép karriereket befutni. Szerezz barátokat, ha nem tudsz, azert nem a vilag felelos, ha masnak sikerul neked is fog. Használj netes randi oldalakat, ha már teljes az elkeseredettség, ott hozzád hasonlo nők is vannak, és majd megismersz egyet és Happy End

2019. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy bezárkózok van munkahelyem,járok emberek közé de ez kevés ahhoz hogy az ember boldog legyen ezt ti is tudjátok.Egyébként 30 éves múltam,tehát már nem olyan fiatal.
2019. jan. 24. 23:05
 8/18 A kérdező kommentje:
Társkereső oldallal az a baj,hogy sokan vannak fönt.Ott ritka hogy valaki kimondottan egy személyre koncentráljon.A lányok,nők több fiúval leveleznek,nem tudnak egy emberre koncentrálni.
2019. jan. 24. 23:12
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

Én is 30-as korosztályba tartozom és nehezen találok párt, nőként.

#5

2019. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerintem az egyik nagy probléma még az hogy az emberek nagyon meggondolják kivel állnak össze.Mérlegelnek,gondolkoznak ezért is nehéz a pártalálás.
2019. jan. 24. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!