Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme igyekezni, ha...

Van értelme igyekezni, ha úgyis egyedül fogok megöregedni?

Figyelt kérdés
Ahogy telik az idő,egyre biztosabb vagyok ebben.Meg abban is,hogy fölösleges bármibe is belekezdenem.Olyan értelmetlennek tűnik barátnő nélkül minden.Van egy pár barátom,testvéreim,szüleim,de mégis borzalmasan egyedül érzem magam.
2019. jan. 24. 22:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%

Kicsit gondold a nok helyebe magad... Nagyon is erheto, hogy megvalogatjak, kinek fognak szulni, ki mellett vallalja, hogy a gyerek miatt kiszolgaltatott lesz. Azt mondod, valogatosak, de latod, meg igy is nagyon sok not hagynak ott terhesen, pici gyerekkel, vagy ami rosszabb, hogy a pasik bekattannak, es megy a verbalis meg a fizikai terror.

Manapsag nem nagy elvaras egy ferfitol, hogy legyen empatikus, legyen valami jovokepe, valamihez ertsen, probaljon talpraesett lenni, es ne hisztizzen, ha valamit munkaval el kell ernie. Ugyanezeket nokent magamtol is elvarom.

Szoval eleg szanalmas, hogy ahelyett, hogy magadban keresned a hibat, amiert 30 evesen meg mindig egyedul vagy, a noktol varnad el, hogy csokkentsek 0-ra az elvarasaikat. Ameddig ilyen felfogassal elsz az elet tobbi teruleten is, addig ne is almodj norol. Mar reg lenne valakid, ha idobent felalltal volna a kanaperol. A rinyaval csak tovabb huzod az idod.

2019. jan. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hali! Nem vagy egyedül. Habár úgy képzeld el, hogy én most kezdtem el nemrég igazán élni. :P


Üdv: egy 31 éves még érintetlen férfi.

2019. jan. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Nincs
2019. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ezt nem mondtad hogy jósnő vagy? Lol

Ki mondta hogy az élet könnyű?

Viszont gyönyörű és vannak jó dolgok, éld ezt kérlek. ::))

Ne döntsd el hogy mi lesz, mert akkor úgy lesz, ne tervezd az életet, hanem eld az életed.

Legyenek terveid , céljaid amitől jobb lesz a kedved, de ha úgy állsz hozza hogy nem kezdek bele mert úgysem lesz jó, nem sikerül...puff...::(( összedől minden, az nem jó.

30 e sokkal pozitviabnak kellene lenni, én ilyen koromban hagytam el az Országot ( hosszú ) a barátnőm sajnos nem várt meg és sikerült spórolnom és teljesíteni a vagyaimat.

Mindenki volt le csúszva , ha nem majd lesz, én is voltam nyugtatot is szedtem, de soha nem ittam alkohol és nem dohányzom sem egyébb élénkítő szerek erre büszke vagyok férfi létemre. :)

Sok sikert.

Föl a fejjel.

F

2019. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, kérlek jósolj nekem is!!!:)
2019. febr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

"Szoval eleg szanalmas, hogy ahelyett, hogy magadban keresned a hibat, amiert 30 evesen meg mindig egyedul vagy, a noktol varnad el, hogy csokkentsek 0-ra az elvarasaikat. Ameddig ilyen felfogassal elsz az elet tobbi teruleten is, addig ne is almodj norol. Mar reg lenne valakid, ha idobent felalltal volna a kanaperol. A rinyaval csak tovabb huzod az idod."


ha te ennyire tudod a frankót, akkor miért pont a magány topikba írsz be?

reggel fél7kor, munka előtt ráadásul...gyanús

nekem pl. dús hajam van. életemben eszembe se jutott, hogy egy olyan fórumban adjak "tanácsot", ahol kopaszodó emberek vannak, és csodasamponokat keresnek meg stb.

2019. febr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Oops.... csajok pedig a noknek a legkönnyebb a párkapcsolat, vagy a barátság extrákkal attól jobb lesz a kedvetek IS.

Halyra csajok ::))

Nem értem ilyen fiatalon miért sír a nők nagy része...??!!!

2019. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem tudod hogy mikor mi lesz kedves gondolat olvasó??!!
2019. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!