Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerimtetek miért van ez?...

Szerimtetek miért van ez? Szakított a barátőm, nem értem?

Figyelt kérdés

Szakított Velem 1,5 év után a Barátnőm.

Azt mondta már egyáltalán nem szeret.. Egyik naprók a másikra..

Ez mitől lehet?

Én Imádom.. Nagyon Boldog voltam Mellette..

Pénteken mondta hogy tartsunk szünetet..

Hétfőn reggel azt mondta hogy szeret,délután pedig már mondta hogy utál.

És hogy felejtsem el egy életre..

Nem tudom ezt miért mondta..

Fogalmam sincs.. De Én azóta nagyon szenvedek. Ő meg másokkal boldog..


2019. jan. 31. 06:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

18 éves fiú vagyok sok barátnőm volt már.. Sose éreztem ekkora Szerelmet..

Nagyon Figyeltem rá..

Mindig az járt a fejembe hogy kedveskedjek neki stb..

Ő most lesz 16..

Hiába probálkozok.. Leszar..

Napok óta nem eszek..

Azt mondja hadjam békén, neki teljesen elmult..

Utál undorodik el akar felekteni egy életre..

Nem értem mi történt..

De nagyon kivagyok..

2019. febr. 1. 06:25
 12/16 A kérdező kommentje:

Ma reggel megvartan a suli elott..

Eláztam.. El is sírtam magam.. Csak veszekedett és elküldött.. Én nem bírom.. Tönkre vagyok menve teljesen.m

2019. febr. 1. 08:51
 13/16 anonim ***** válasza:
Még mindig csak azt írod hogy te, te, te , te te...... Hagyd békén azt a csajt! Ha annyira figyeltél volna rá mint hiszed,nem így viselkedne veled.
2019. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ja hogy még csak kölyök vagy? Lépj tovább. Szedd össze magad. Ha annyi csajod volt, biztos te is törtél össze szívet, most a tiéd törték össze, na bumm. Az élet velejárója, más is túlélt csalódásokat meg még haláleseteket is, mégis tovább tudtak menni. Hagyd abba az önsajnálatot és önsajnáltatást, találj magadnak valami elfoglaltságot, ami leköt és szenteld annak a figyelmed egy ideig. Az érzés rossz, ez igaz. De el fog múlni. Minél kevésbé pörögsz rajta, és minél hamarabb elfogadod a dolgok állását, annál hamarabb.

Azt is mondhatnám, üdv az életben.

2019. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem egyáltalán nem önsjanálat..

Mindig csak Rá gondolok..

Nem csak én.. Csak nem értem

Én mindent meg adtam neki amit tudtam

Mindig azt mondta nagyon boldog és köszöni szépen hogy vagyok neki.. De elmúot neki a szerelem.. És nagyon ellenséges velem.. Nem értem ezt..

2019. febr. 1. 20:15
 16/16 anonim válasza:
Ettől ne várj semmit se. Add fej, lehet fáj de nem lehet mit tenni az ilyennel. Amúgy is tini. Ilyen korban egy lánynál sokszor van olyan hogy egyik napról másikra mást érez. Ezt tapasztalatból mondom. Nekem is volt hogy egyik nap még álmaim pasija volt másik nap meg valahogy nem. Ez ilyen, ne fűzz a kamasz szerelemhez sok reményt. És ha akarsz beszélgetni írj.
2019. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!