Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csinálják ezt az emberek...

Miért csinálják ezt az emberek? Miért hitetik el velem, hogy mellettem lesznek, aztán itthagynak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl jó lelkiállapotban, ez fel is tűnt pár embernek. Többen is írtak nekem, meg beszélgettünk (osztálytársam, meg egy barátom) és mondták, hogy itt lesznek nekem, meg segítenek bármi van. Meghogy együttéreznek velem.

Ehhez képest rám sem néznek, és írtam a barátomnak (ő nem osztálytárs) és nem válaszol. Ez a viselkedés mire jó? Mért kell még egyet belémrúgni?


2019. febr. 6. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Szandekosan csinálja!nyugi

Sok ilyennel talalkoztam

Ezt èlvezik

2019. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. De pontosan mire gondolsz?
2019. febr. 6. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:
A mai világban már csak saját magadra számíthatsz. Ismerős helyzet. Velem is volt már ilyen. Azóta rájöttem,hogy csak saját magamra számíthatok.
2019. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van az a mondás, hogy "Nekem is van épp elég bajom"

-ez a válaszom. Ez ma az általános felfogás, és ezért nem érdeklik a kutyát se a te problémáid. Csak akkor kellesz az embereknek, ha egészségesnek, erősnek látnak, azaz hozzájuk hasonlónak.

A család általában kivétel -de e téren se mindenki

szerencsés.

A lényeg hogy szedd magad rendbe, tanuld meg egyedül elrendezni a problémáidat. Hidd el ha újra a réginek látnak majd, levakarni se tudod majd őket.


Egy másik példa amikor kölcsönadsz egy havernak mert szarban van, de fordított esetben nem segít. Asszem ez itt mindenkinek ismerős szituáció. És ugye nemcsak a haverok lejmolhatnak, hanem a bájos rokonság is


Vagy nézz körül ezen az oldalon: naponta írnak ki kérdést olyan emberek akik totál magányosak. Általában 22-26 évesek, általában több levelet is kapnak kérdésenként, valószínüleg jópár éve regisztráltak már ide...és lám, mégis....


Az ember életében jó ha van néhány ember, aki tényleg kitart melletted jóban-rosszban. Ez egy létező, ugyanakkor nagyon ritka jelenség. Becsüld hát meg, és semmiképp se várd ezt el minden "barátodtól".


További sok sikert!

2019. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ùgy èrtem,hogy nem volt igazi jò barátod.

Ès akkor rug belèd,amikor a legjobban fáj.

Gonosz.

Ès hogy szenvedj most ezt teszi!

Neharagudj de en csak gonosz emberekkel t alalkozom,ezert gondolom.

2019. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is sok embernek mondtam már ezt, mind meggyűlölt.. Ha ők is szar lelki állapotba vannak (és most magambol indulok ki) akkor lehet csak ők is szeretnék hogy irj rájuk és érezzék hogy fontosak, ha pedig lelkiznek veled akkor tutira bírnak. legalábbis ha én ilyet mondok próbálm be is tartani, de nem szeretek másokra irni mert ugy érzem zavarok, nem kellek felesleges vagyok. Szóval lehet nem te vagy a gond. De ha szeretnél kicsit beszélni róla, írd le mi a gond, biztos van pár ember aki szeivesen meghallgat, én is.
2019. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat (jöhetnek még). Igazából vannak igaz barátok. Szerintem. Csak nekem nincsenek.

Utolsó, nyugodtan írj privátot, meghallgatlak.

2019. febr. 6. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Manapság már olyan fura világ van...az embereket meg hagyjuk is inkább! Vannak rendes emberek de oly kevesen vannak hogy ha csak 1-et is találsz az életedben akkor vigyázz rá nagyon...
2019. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!