Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Már nem tudom miért sírok,...

Már nem tudom miért sírok, miért szorongok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velem. Csak már mikor egyedül vagyok és nem lát senki akkor is elkezdek sírni. Már okot se tudok mondani, hogy miért van szorongásom, miért félek mindig. Csak ott van bennem állandóan egy rossz érzés.

Mellékesen annyit hogy a családi helyzetem születésem óta zűrös. Legjobb barátom helyzete szintúgy az. Vagyis van min szorongani, de ez más, mert itt állandóan érzem, nem időnként.



2019. febr. 3. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg pedig a zűrök miatt lesz az. A stressz alattomos tud lenni, nem csak akkor árt, amikor éppen kiváltják. :(

Arra gondoltál, hogy elmenj pszichológushoz?

2019. febr. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg felállni a padlóról, porold le magad és járd az utad. Már te is érzed, hogy az önsajnálat nem megoldás. Előre.
2019. febr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert rájöttél valamire, ami új és kevesebben látják, mint ahányan nem látják, ezért rémületes vagy szomorú. egzisztenciális szorongás vagy poszttraumás szorongás

zavartalan magányban add át magad az örvénylő tudatod játékának, vagy keress őszinte és tapasztalt embert, attól függően hogy társaságban vagy egyedül oldódsz fel könnyebben, és emlékezz

2019. febr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"itt állandóan érzem, nem időnként"

Hol itt? Menj onnan vissza oda, ahol csak időnként érzed.

És keress egy pszichológust. Iskolapszichológust elsősorban. Hány éves vagy?

2019. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az okot valószínűleg a családi helyzetben kell keresni, mivel nem derült ki, hogy pontosan mi is történt így túl sok hasznosat nem tudunk mondani. Az a rossz helyzet váltja ki a stresszt és a szorongást, tehát azt kell feloldani, valamit tenni ellene. Az igazi baj az ha ez ellen nem tud tenni az ember. Ha kicsit részletezed, hogy mi az a rossz családi helyzet, akár privátba is ha nem akarod ide leírni, akkor talán többet lehetne mondani.
2019. febr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nálad is a magány/depresszió játszik.. Bár én évek óta nem sírtam de az inger minden egyes nap megvan rá.. Szívesen meghallgatlak egyébként ha ki akarod adni magadból, nem vagy egyedül. (Sajnos többen vagyunk:( )
2019. febr. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!