Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jogos, hogy falura nem szeretn...

Jogos, hogy falura nem szeretnék vissza menni?

Figyelt kérdés
Tavaly karácsonykor leégett a tanyánk, azóta albérletben lakunk a közeli városban, közel munkahelyhez. Sajnos nincs annyi pénzem, hogy városban vegyek házat/lakást, falun tudnék venni kisebb hitellel, de onnan megint ingázni kéne, kocsi kell, macera, macera. Igaz, albérlet, de itt fűtenek, kényelmes, 24 éves srácként úgy gondolom, hogy most kapcsolatokat kellene kiépíteni és utána esetleg már bnővel/családdal kimenni újra faluba. Nagyon magányos vagyok, nincsenek barátaim meg senkim, falun nincs lehetőség ismerkedni.
2019. febr. 7. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem igazan értem, mi a kérdés. Feljött ember vagy, ott élsz ahol akaraz
2019. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Hallgass a szívedre. :) Esetleg járj el a városban sportolni, ahol tudsz ismerkedni. Vagy a munkahelyeden nincsenek olyanok, akikkel eltudnál járni sörözni?

2019. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Ezt csak te tudod,hogy számodra melyik az előnyös.

Én laktam nagyvárosban (londonba),de nekem hiányzott a nyugodt falu,és a saját kis udvar.

Amikor hazajöttünk falun vettünk házat a várostól 10 percre autóval.

Nekem jobb falun,de hogy neked hol jó,azt te érzed,tudod.

2019. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
én se mennék vissza
2019. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Ízlés kérdése.

Én 3 évig éltem megyeszékhelyen. Megkönnyebbülés volt falura visszamenni. Nem vagyunk egyformák, kinek ez jön be, kinek az.

2019. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már miért volna jogos? Ha egyszer a városban jobban érzed magad akkor maradj!
2019. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mások vagyunk, mások az igényeink, ha nem akarsz falun élni, akkor ne tedd. Felnőtt ember vagy, el tudod dönteni, mit akarsz kezdeni magaddal. Én falun nőttem fel, de most már nem tudnának annyit fizetni, hogy újra ilyen környezetben éljek.
2019. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En is varosban eltem es falura kerultem.

Megzavarodok itt.

2019. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Városban több a lehetőség is, főleg külföldön.

Merni kell kockáztatni , ahogyan én is tettem.

2019. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!