Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki magányos volt, segített...

Aki magányos volt, segített egy kutyus beszerzése maga mellé?

Figyelt kérdés
2019. febr. 9. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Persze!
2019. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
74%

Igen!

Én a világ legmagányosabb gyereke voltam és amikor lett 2 cicám, onnantól kezdve fejlődni kezdtem. A kisállat gyógyítja a lelket.

2019. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Abszolút!

Rengeteg örömet és szeretetet tud adni.

De felelősséggel is jár, ha egyszer magad mellé veszel egy kutyust, akkor arról élete végéig gondoskodnod kell nem csak vígaszóráidban.


Válassz menhelyi kutyust (gondolj bele, ő is legalább annyira magányos, mint te).

Egy tanács a választáshoz: ne a cukiságra menj rá. Hanem azt a kutyust válaszd, aki téged választ. Észre fogod venni, ha közös az összhang.

2019. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Igen, mindenképp. Sajnos nekem nem lehet, mert minimálbérből saját magamat is alig tudom eltartani :(
2019. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Igen. Szerethianyos vagyok. Ez rendre tonkreteszi a parkapcsolataim. De a kutya ota a szeretethianyom kiegyenlitodott.

Parkapcsolatban is szeretethianyom van. De az uj kutyam ota nincs. Igy igazan boldog vagyok. A kutya sose utasitja vissza a szeretetem. Bar nekem tenyesztos kutyam van. ❤️❤️❤️❤️

2019. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ne egy kutyával próbáld pótolni az emberi kapcsolataidat. A kutyák nagyon könnyen halnak, elég egy rossz kullancscsípés, és annyi a 2 éves imádatod tárgyának (tapasztalat a családban). Nem érdemes annyira kötődni hozzájuk, mint ahogy sok ember csinálja. Pl egy rokon srác kidobta a csaját, mondván, elég neki a kutya, és nem is keres már csajt magának. Ultra ciki 31 évesen, már-már beteges egy párt kutyával pótolni.
2019. febr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
32%
inkább menj el dolgozni egy gyárba. én onnantól kezdve nem vagyok magányos. a kisállat nem arra való. inkább neked kell majd ellátnod őt. aztán azt se tudod mi baja. költheted rá a pénzt. nem tudsz mást csinálni az életben tőle.
2019. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Látom, a sok kutyamániás nem bírja a kutyaellenes véleményem. Egyszerre lepontoztak, csak mert szerintem beteges egy kutyával pótolni az emberi kapcsolatokat. Szánalmasak vagytok.
2019. febr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
68%
Ne azért legyen kutyád, mert magányos vagy! A kutya nem pótlék és majdnem akkora felelősség, mint egy gyerek! A menhelyes kutya nagyon hálás, de neki is szoknia jell az új helyet. Napi 3x séta, de a kettő minimum, ha szobatiszta kutyát akarsz. Kertben tartani sem lehet mindegyik fajtát! Minőségi étkezés, lehetőleg figyelembe véve a fajta jellegét. Évente oltásokra vinni, ha beteg orvos, ez mind költség... És még keveset is írtam. Jól meg kell gondolni, nem kis meló azért kutyát tartani.
2019. febr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Csendharmat válasza:
Magányos vagy... Ha lesz egy kutyád, akkor egy magányos kutyagazdi leszel. Az eredeti problémádat/problémáidat nem fogja megoldani.
2019. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!